Опис курсу

Курси Нідерландської Мови

Нідерландська мова (нід. Nederlands або Nederlandse taal) належить до західногерманської підгілки германської гілки індо-європейської мовної сім’ї. Щодо кількості мовців (близько 23 млн осіб) посідає третє місце серед германських мов, після англійської й німецької. Цією мовою спілкуються здебільшого в землях, що належать Королівству Нідерландів (власне Нідерланди (разом з островами Саба, Сінт-Естатіус і Бонайре), Кюрасао, Сінт-Мартен й Аруба), у двох з трьох бельгійських земель — Фландрії та Брюсселі; у Суринамі, на півночі Франції та в Індонезії. Нідерландську мову часто неофіційно називають голландська чи фламандська, відповідно до місця її вжитку — Нідерландів або Бельгії відповідно. Через це складається хибне враження, що йдеться про дві різні мови.

 • Ви бажаєте навчитися розмовляти нідерландською мовою?
 • Хочете навчатися та отримати освіту в Нідерландах?
 • Їдете в Нідерланди працювати?
 • Переїжджаєте до Нідерландів ї на постійне місце проживання?
 • Часто спілкуєтеся з нідерландськими партнерами?

Запрошуємо Вас Вивчати Нідерландську Мову!
Під час навчання на курсах Ви зможете почати знайомство з мовою, дізнатися свій справжній рівень знань, вивчити необхідні розмовні фрази, а згодом – повністю оволодіти нідерландською.

Програма Курсу
Комплексна, розроблена експертом безпосередньо для Вас, програма навчання створена на основі сучасної нідерландської мови, спеціальних текстів, цікавих тем та сучасних методик з використанням мультимедіа — аудіо- та відеозаписів.

Програма Курсу Дозволить у Мінімальний Термін:
Розширити словниковий запас
Відпрацювати граматику
Опанувати навички розуміння мови на слух
Вдосконалити вимову та читання
Отримати ті знання, котрі потрібні саме Вам!

Спілкуйтеся Нідерландською Вільно!
Навчаючись в освітньому центрі Престиж, Ви зрозумієте, що розмовляти нідерландською не лише можливо, але й легко, цікаво й ефективно. Досвідчені викладачі, індивідуальна програма занять, гнучкий графік і Ваші зусилля дадуть Вам прекрасне знання мови та навички спілкування.

Знання Нідерландської Мови Дозволить Вам:
Розмовляти нідерландською мовою
Навчатися та отримати освіту в Нідерландах
Працювати в Нідерландах
Переїхати до Нідерландів на постійне місце проживання
Спілкувати з нідерландськими партнерами без перекладачів

Тривалість:
24 академічні години – місяць навчання
36 академічних годин – один рівень

Ви Бажаєте Навчитися Розмовляти Нідерландською Мовою?

Запишіться на Курс «Нідерландська Мова»!

Відправте Заявку: http://prestige-global.com.ua/vidpraviti-zayavku/

Навчальні Курси: http://prestige-global.com.ua/kursy/

Освіта за Кордоном: http://prestige-global.com.ua/osvita-za-kordonom/
Корпоративне Навчання: http://prestige-global.com.ua/korporativne-navchannya/
Відгуки: http://prestige-global.com.ua/vidguki/
Контакти: http://prestige-global.com.ua/kontakty/


Запишіться на Навчання!

Отримайте Подарунок! Бонуси для Нових Клієнтів

Зателефонуйте нам прямо зараз, скажіть звідки Ви дізналися про освітній центр Престиж і отримайте подарунок!

Український науково-освітній центр Престиж

Київ, вул. Авіаконструктора Антонова 5Б, офіс 404

prestige-global@ukr.net

http://prestige-global.com.ua

Насіння Знання Дасть Добрі Сходи!

Нідерла́ндська мо́ва (нід. Nederlands або Nederlandse taal) належить до західногерманської підгілки германської гілки індо-європейської мовної сім’ї.

Щодо кількості мовців (близько 23 млн осіб) посідає третє місце серед германських мов, після англійської й німецької.

Цією мовою спілкуються здебільшого в землях, що належать Королівству Нідерландів (власне Нідерланди (разом з островами Саба, Сінт-Естатіус і Бонайре), Кюрасао, Сінт-Мартен й Аруба), у двох з трьох бельгійських земель — Фландрії та Брюсселі; у Суринамі, на півночі Франції та в Індонезії.

Статус і царина вжитку нідерландської мови на зазначених землях неоднакові. Так, у власне Нідерландах мовою спілкуються на всіх рівнях, від побутового до службового — зокрема й у церкві. Мешканці нідерландської провінції Фрисландії мають право спілкуватись із місцевою та провінційною владою ще й фризькою мовою.

На Нідерландських Антильських островах і Арубі нідерландська вживається передусім як мова службова й навчальна. У побуті нідерландські антильці розмовляють найчастіше англійською (на півночі) та мовою пап’яменту (на півдні й Арубі).

У Фландрії нідерландська мова єдина службова, у Брюсселі вона править за одну з двох службових мов нарівні з французькою.

Мешканці півночі Франції (відомої як Французька Фландрія), як і Брюсселя, первісно розмовляли в побуті місцевими нідерландськими говірками. У 17 столітті, за Людовика XIV, ці землі відійшли до Франції, і французька мова стала тут за службову. Після французької революції 1789 року нідерландські говірки стали діяльно витискати й з побутового вжитку, і тамтешня людність згодом пофранцузилась. Тільки дещиця літніх людей розмовляє там тепер місцевою нідерландською говіркою в побуті щодня — здебільшого навколо Дюнкерка. У Франції нідерландська мова не має жодного статусу на жодному рівні влади.

У Суринамі, що належав до Королівства Нідерландів до 1975 року, нідерландська мова править за службову та навчальну мову. Частина сурінамців має її за рідну й розмовляє нею щодня в побуті.

В Індонезії нідерландську мову знають передусім люди, що здобули освіту до того, як країна здобула незалежність від Нідерландів. Нідерландська мова не має службового статусу в вільній Індонезії.

Нідерландську мову часто неофіційно називають голландська чи фламандська, відповідно до місця її вжитку — Нідерландів або Бельгії відповідно. Через це складається хибне враження, що йдеться про дві різні мови.

Престижне навчання

 • Кваліфіковані викладачі. Навчання проводять досвідчені кваліфіковані професіонали, вчені з науковими ступенями, носії іноземних мов.
 • Індивідуальний підхід. Програма навчального курсу складується індивідуально відповідно до Ваших потреб
 • Зручний графік. Ви оберете власний графік занять з 9-ої ранку до 9-ої вечору в зручні для Вас дні. Таким чином, Ви визначите зручний для себе час і встигатимете працювати та навчатися!
 • Територіальна близькість. Займайтеся в навчальному центрі, в закладах партнерів і навіть на Вашій території в офісі чи вдома! Доступні дистанційні заняття в Skype.
 • Гнучка оплата. Сплачуйте за навчання поетапно, розділивши вартість навчання по частинам.
 • Оптимальне навантаження. Цілісність, динаміка та теметичне академнавантаження проходження програми курсу напряму залежить від бажання, дисципліни та інтелектуальних можливостей учня. Постійний зворотній зв’язок із викладачем.
 • Знання назавжди. Навички, котрі Ви отримаєте під час ґрунтовного навчання під керівництвом найкращих викладачів Українського науково-освітнього центру Престиж, залишаться з Вами на все життя!

Після завершення навчання
Ви отримаєте сертифікат Українського науково-освітнього центру Престиж, в якому буде вказане Ваше ім’я та назва предмету Вашого курсу. Також центр Престиж сприяє працевлаштуванню випускників.

З всіх питань, які Вас цікавлять і для отримання детальної інформації зв’яжіться з нами за телефонами та запишіться на співбесіду в наших освітніх центрах, де ми з радістю проконсультуємо Вас!

Насіння знання дасть добрі сходи!

Записатися на навчання в Українському науково-освітньому центрі Престиж

Вулиця Авіаконструктора Антонова 5Б, офіс 404
prestige-global@ukr.net
http://prestige-global.com.ua


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
European Way School
European Way School
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок