Опис курсу

Не можете побороти дитячу залежність від гаджетів? Ваша дитина проводить багато часу за комп'ютером? Ми знаємо, як перетворити цю залежність не тільки в корисне захоплення, а й у справу всього життя! Відкрито набір в Малу Комп'ютерну Академію ШАГ!

Якщо ваша дитина не може жити без комп'ютерних ігор і цілими днями сидить в інтернеті, не варто її лаяти - направляйте її інтерес в корисне русло!

В рамках навчання діти поринуть у світ IT-технологій:

  • основи 3D-друку
  • основи програмування (Python, C ++, JavaScript)
  • робототехніка
  • дизайн (Photoshop, Illistrator)
  • створення мультфільмів
  • робота в фото і відео майстерях
  • ... і багато іншого.

На WSIS Prizes 2017 Женеві (Швейцарія) «Мала Комп'ютерна Академія ШАГ» увійшла в топ-5 світових проектів в номінації «Створення людського потенціалу» і є кращою програмою за версією ООН та ЮНЕСКО з розвитку дітей!

Мала Комп'ютерна Академія ШАГ - місце, де діти грають тільки в ті ігри, які створили самі, а ще конструюють і програмую роботів, працюють в фото і відео майстернях, програмують і багато іншого! Це можливість обзавестися новими друзями, унікальними знаннями і спробувати себе в сфері IT!

Світ змінюється. Дайте вашими дітям найактуальнішу освіту! Мала Комп'ютерна Академія - освіта майбутнього для вашої дитини!

Заняття в групах: 9-12, 13-14 років!

Дізнатися детальну інформацію - http://bit.ly/38srNAW

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Надежда, 17.02.2015, 17:17
Прекрасное образование! Хочу поблагодарить всех преподавателей которые приложили руку к обучению и воспитанию моего ребенка. Я считаю что при обучении важны не только знания но и личные качества преподавателей, умение работать с детьми и донести материал. В ШАГе с этим все в порядке, никогда не слышала такого чтоб ребенок отказывался идти на занятия или отлынивал от учебы. Думаю во многом это заслуга в первую очередь преподавателей, которые смогли создать на своих уроках дружескую атмосферу. Еще раз спасибо вам!
Залишити коментар
Партнери сайту
Євролінк
Євролінк
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок