Опис курсу

А чи знаєте Ви, що IT-фахівці зараз є самими затребуваними серед всіх інших спеціальностей? Хочете знайти своє місце серед них і отримати високооплачуваних професію?

Відкрито набір!

Запрошуємо отримати Професійну Комп'ютерну Освіту в ШАГ!

Чому саме Комп'ютерна Академія ШАГ?

  • Навчання з нуля
  • Сучасний підхід до освіти: ніяких зайвих предметів, тільки все найактуальніше необхідне для успішного працевлаштування;
  • Тільки практичні знання, індивідуальний підхід до кожного студента, відсутність монотонних лекцій;
  • Сертифіковані викладачі-практики, які мають досвід роботи в сфері IT;
  • Сучасне технічне обладнання і ліцензоване програмне забезпечення;
  • Унікальний навчально-методичний матеріал, який не має аналогів в СНД.

Програма навчання тривалістю 2,5 року розроблена практикуючими фахівцями за міжнародними стандартами. Курс побудований на принципі "Максимум практики, мінімум теорії" і буде цікавий тим, хто вирішив освоїти найбільш актуальні та високооплачувані на сьогоднішній день професії. Студенти, які отримали комп'ютерну освіту за крок, є повноцінними фахівцями в своїй галузі: отримані знання та навички гарантують успішний старт в IT.

Для усіх від 15 до 55 років!

Напрямки навчання:

1. Комп'ютерна графіка та дизайн. Закінчивши цей напрямок, ви зможете працювати: графічним дизайнером, ілюстратором, flash-аніматором, освоївши такі інструменти, як Adobe Photoshop і Adobe Illustrator, QuarkXPress і Adobe InDesign, Autodesk Maya 3D і Autodesk AutoCAD, а також Autodesk 3ds Max та ін.
2. Мережеві технології та системне адміністрування. Випускники цього напряму зможуть працювати системними адміністраторами та мережевими інженерами у великих комерційних і державних організаціях.
3. Розробка програмного забезпечення. Навчання на цьому напрямку вам дасть можливість працювати програмістом, розробником ПО, адміністратором БД, володіючи такими мовами програмування, як C, C ++, C #, SQL, JAVA, PHP, ASP.NET.

Станьте успішним разом з комп'ютерною академією ШАГ!

Чекаємо вас за адресою: пр. Дмитра Яворницького (Карла Маркса), 101, 3 поверх.

www.itstep.dp.ua
skype: dnepritstep

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Дарья, 26.02.2015, 16:24
Хочу выразить благодарность ШАГу за то, что дали мне правильное направление в котором я развиваюсь и совершенствую свои творческие качества. А именно очень благодарна курсу "Компьютерная графика и дизайн" за то, что я наконец-то нашла себя и свою профессию. Твердо решила стать дизайнером и ШАГ в этом помог, я накопила необходимые знания чтобы попробовать наконец-то свои силы в этой профессии. И знаете, у меня получается). В общем, спасибо любимому ШАГу за то что вы есть).
Залишити коментар
Партнери сайту
Школа малюнку, живопису, ілюстрації
Школа малюнку, живопису, ілюстрації
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок