Опис курсу

Об’єм курса: 3,5 місяці

Час проведення: жовтень 2015 - січень 2016

Спільний навчально-науковий центр НТУУ «КПІ» – Прогресстех-Україна оголошує набір на курси підготовки до працевлаштування за програмою «Основи конструювання авіаційної техніки».

Програма курсів передбачає ознайомлення слухачів з конструкцією літаків, з методами оцінки міцності елементів авіаційних конструкцій, основами аеродинаміки. Також в рамках підготовки вивчатимуться сучасні програмні продукти для вирішення задач автоматизованого проектування конструкцій та їх аналізу.

Термін навчання – 3,5 місяці. Заняття проходитимуть після 16-00 двічі-тричі на тиждень. По закінченню навчання слухачі курсів отримують відповідний сертифікат та при успішному заліковому тестуванні випускникам буде запропоновано інженерну посаду в компанії «Прогресстех-Україна». Навчання безкоштовне. Початок занять у жовтні 2015 р. Місце проведення занять – НТУУ «КПІ» (м. Київ).

Набір у групу навчання відбувається за попередніми заявками на конкурсній основі. Заявки приймаються від студентів останнього курсу навчання. Також до участі у конкурсі запрошуються всі зацікавлені випускники вищих навчальних технічних закладів. Конкурсний відбір слухачів курсів відбудеться на початку жовтня 2015 р. за результатами тестування з опору матеріалів та англійської мови.

Термін подачі заявок – 30 вересня 2015 р. Шаблон заявки можна отримати надіславши запит на адресу center.mmi@kpi.ua або завантажити на сайті www.mmi.kpi.ua Посилання для скачування

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок