Опис курсу

  • Курс складається з занять на яких будуть висвітлені основні положення Класичною Йоги і проведені практичні заняття з методики нашої школи. По завершенню курсу практикуючий придбає базові знання та навички для успішної інтеграції регулярних занять йогою в повсякденному житті. Зможе почати повноцінно самостійно займатися йогою вдома вже під час проходження курсу. Навчиться якісно розслаблятися і відновлюватися. Після завершення курсу є можливість продовжити практикувати в групі спільних регулярних занять.
  • Для кого: Даний курс розрахований для тих, хто цікавиться класичною йогою або вже почав освоювати технологію самостійно.
  • Особливості курсу: Не вимагає спеціальної фізичної підготовки. Про обмеження дізнайтеся у викладача.
  • Тривалість: Курс розрахований на 8 занять - 1 раз на тиждень, тривалістю 2 години.
  • Рекомендації: Для досягнення максимальної ефективності освоєння технології класичної йоги, рекомендується після 2-го заняття почати домашні заняття або / і відвідувати групу спільних регулярних занять.
  • Початок курсу: Курс проводиться при мінімальному наявності 2-х бажаючих. Найближчим можливий початок проведення курсу з 16 травня 2015.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок