Курс «Літній комп'ютерний табір», Чернігів
Опис курсу

Канікули з користю для вашої дитини!

Міський Літній Комп`ютерний Табір - перший в Україні денний табір, котрий п`ятий рік поспіль робить літні канікули веселими та пізнавальними.

День в Комп`ютерному Таборі насичен найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина порине в світ комп`ютерних технологій, познайомиться з останніми IT-новинками, спробує себе в ролі програміста, творця комп`ютерних ігор, інженера роботів, розробника сайтів, дизайнера 3D-об`єктів та анімованих персонажів. Його чекає море незабутніх емоцій та пригод в компанії нових друзів!

Для того, щоб зробити літо Вашої дитини різноманітним та цікавим наші викладачі-практики розробили цікаву програму.

Що ж чекає дітей літом 2018?:

  • Робототехніка

Казковий світ роботів завжди манить юних геніїв! Ми допоможемо зануритися у світ робототехніки, почати конструювати і управляти своїми власними роботами Lego і Ардуіно.

  • 3D-графіка та 3D-друк

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомиться з моделюванням і текстуруванням тривимірних об`єктів. Навчиться самостійно створювати тривимірних героїв, персонажів, а найкращі проекти діти зможуть надрукувати на справжньому 3D-принтері!

  • Game-дизайн

Ваша дитина любить грати в комп`ютерні ігри? А може їй буде цікавіше їх створювати? У таборі діти зможуть спробувати себе в ролі аніматора і створити власні ігри, в які вони зможуть грати разом зі своїми друзями. Наші викладачі навчать дітей поєднувати в анімації текст, відео, звук, а також двомірну графіку. Вони відкриють новий світ комп`ютерної творчості, який може стати чудовим хобі на все життя або першою сходинкою до майбутньої професії.

  • Створення WEB-сайтів

Під час заняття діти більше дізнаються про WEB-технології, з чого розпочинається створення сайту, головні правила і принципи роботи в WEB-середовищі, а також створять свій перший сайт!

  • Цифрове фото тароботаз відео

На цьому курсі діти працюватимуть в професійній фотостудії з використанням професійної техніки. Навчаться створювати красиві фотографії в різних жанрах і стилях, обробляти їх і застосовувати різні ефекти фотомонтажу. Ми навчимо правильно знімати відео як на професійну техніку, так і на звичайнісінький мобільний телефон, а також монтувати відео із спецефектами і легко робити відеоролики.

Комп`ютерний Табір - це можливість проявити приховані таланти, знайти нових друзів і провести літні канікули з користю! Нудно у нас не буває нікому!

Літній табір - це насичена програма, інтерактивні заняття, розмови і захоплення на все літо.

Пропонуємо вибрати зміну вже зараз, кількість місць обмежена:

1 зміна – 04.06.18 – 15.06.18

2 зміна – 18.06.18 – 29.06.18

3 зміна – 02.07.18 – 13.07.18

4 зміна – 16.07.18 – 27.07.18

5 зміна - 30.07.18 - 10.08.18

6 зміна - 13.08.18 - 24.08.18

Ознайомитись детально з програмою табора можна за посиланням: https://chernigov.itstep.org/kompyuternyj-letnij-lager/

Отримати відповіді на виникаючі питання можна за телефонами.

Записатись до табору: https://chernigov.itstep.org/kompyuternyj-letnij-lager/

Час проведення: червень-серпень.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Чернігові, а також ВНЗ в Чернігові, коледжі та технікуми в Чернігові, репетитори в Чернігові, робота в Чернігові

Зворотній зв'язок