Нам 11 років Приховати банер
Опис курсу

Ideal International - Центр європейських і східних мов

Сайт: https://dealideal.net

Ми раді запропонувати Вам вивчення англійської за програмою:

Кожне заняття триває 1 чи 1,5 години (60 чи 90 хв).

Завдяки комунікаційному підходу студенти багато спілкуються і легко закріплюють граматичні конструкції в розмові і рольових ситуаціях. Кожне заняття складається з граматичного та лексичного модулів.

Весь курс охоплює стандартний навчальний семестр 4,5 мес.-5 міс., Що становить 40 занять !.

Вартість абонемента на триместр (24 заняття):

  • 3900 грн - группа Стандарт (6-9 чол) (Заняття по 1.5 години)
  • 4500 грн - Міні-группа (3-4 чол)
  • 5500 грн - з носієм (6-9 чол) (Заняття по 1.5 години)

від 270 до 350 грн / урок по скайпу
від 300 грн до 350 грн /60 хвилин в школі

Програма занять складена згідно з рівнями:
1. Beginner - Початковий.

Вивчення часів з нуля, основні правила читання, базові фрази вітання, знайомство, покупки, подорожі і подібні завдання даного етапу.

2. Elementary - Елементарний.

На цьому рівні студенти смоут з легкістю розповідати про себе, про роботу і захоплення, призначати зустрічі і підтримувати розмову на загальні теми. Граматика має на увазі засвоєння таких часів: Present Simple, Present Continuous, Past Simple, Future Simple і Present Perfect. Також студенти знайомляться з деякими модальними дієсловами (can, must, have to), прикметниками і ступенями їх порівняння, формами питань.

3. Pre-Intermediate - Нижче середнього.

Цей рівень спрямований, в першу чергу, на збагачення мови і швидкість спілкування. Теми, що зустрічаються на цьому рівні, мають на увазі складні питання, артиклі, огляд і закріплення вже пройдених часів Past Simple (правильні і неправильні дієслова) і Present Perfect, вивчення Past Continuous, різних форм майбутнього часу. Студенти вивчать умовні пропозиції (if - якщо), модальні дієслова, інфінітиви і герундій, повторення і закріплення часів. При досягненні рівня Pre-Intermediate Ви сміливо поїдете в подорож і зможете спілкуватися з іноземцями про роботу в повсякденному житті.

4. Intermediate - Середній.

Спочатку - огляд часів. Потім більш глибоке вивчення їх відмінностей. Наприклад, відмінності між Present Simple і Present Continuous, Past Simple і Present Perfect, Past Simple і Past Continuous. Використання Future in the Past. Акцент на узгодженні часів. Вивчаються активний і пасивний стан, пряма і непряма мова, дієприкметниковий і дієприслівникові обороти, фразові дієслова, ідіоми. З граматичних часів більш детально розглядається. Досягнувши цього рівня, Ви з легкістю пройдете інтерв'ю в міжнародну компанію і зарекомендуєте себе як цінного робітника. Як правило, на перспективні позиції беруть зі знанням англійської не нижче Intermediate.

5. Upper Intermediate - Вище середнього.

Увага на багатстві мови, красивій вимові і вільному використанні вивчених раніше граматичних конструкцій. Окремо від вже засвоєних часів будуть вивчені Narrative Tenses (оповідні часи), які включають Past Continuous, Past Perfect і Past Perfect Continuous. Також практикуються майбутні часи Future Continuous і Future Perfect, модальні дієслова припущень, непряма мова, умовні і гіпотетичні пропозиції, фразеологізми. Рівень вище середнього дуже затребуваний в бізнесі і в сфері освіти. Оволодівши Upper-Intermediate Ви станете цінним співробітником будь-якої компанії, а якщо Ви плануєте вчиться за кордоном - у вас будуть всі шанси вступити в закордонні вузи. Ви можете розраховувати на успішну здачу екзаменів FCE на A / B, BEC (Business English Certificate) Vantage або Higher, а також такі затребувані для навчання закордоном або отримання емміграціонной візи TOEFL на 100 балів і IELTS на 5.5-6.5 балів.

6. Advanced - Високий рівень.

Ви досягнете швидкості навіть в найскладніших і спеціалізованих темах. Ви сміливо будете використовувати ідіоми і складні звороти. Ви будете думати англійською і тому зможете легко і вільно висловлювати свою думку на різні теми в будь-якому часі. Розмовна практика направлена на специфічні і професійні теми, наприклад: бізнес, юридичні процеси, медицина, жанри літератури і музики, комп'ютерні терміни і т.п. Після закінчення рівня Advanced Ви можете розраховувати на успішне проходження іспиту CAE (Cambridge Advanced English), TOEFL на 110 і IELTS на 7 балів. З такими результатами Ви будете готові до навчання закордоном. І Вас охоче візьмуть на престижну позицію в міжнародній компанії.

За результатами курсу Ви напишете тест і отримаєте сертифікат.

Після безкоштовного тестування Вам пропонується на вибір розклад груп згідно з Вашим рівнем. Ви маєте право взяти пробне заняття і впевнитися, що група і методика викладання вам дійсно підходять.

Відмітна риса занять в Ideal International - це індивідуальний підхід і комфортні групи. Перед початком курсу Ви складаєте перелік найактуальніших для Вас тем і на основі результатів тестування, а також Ваших побажань складається загальна програма курсу.

Вартість семестру:

Best offer 6 500 грн за семестр!

Кожен сет з 8 занять по 1 год вартістю 1300 грн!
Можна оплачувати навіть помісячно!

Найпопулярніше пакетне рішення: 3900 грн / 3 міс. (24 заняття = 36 годин) група "Стандарт" + У ПОДАРУНОК 3 Розмовних клуба!

Спеціалізовані курси:

Business English. Ділова англійська

Legal English. Юридична англійська

Англійська для дітей

Підготовка до ЗНО (ЗНО)

Підготовка до тестів IELTS, TOEFL, TOEFL, GMAT, GRE

Безкоштовне тестування і пробне заняття

Офіси в Києві:

м. Контрактова: вул. Кирилівська 3 (вона ж раніше вул. Фрунзе 1-3 оф. 41а (головний офіс)

м. Олімпійська: вул. В. Васильківська 66 (оф. 28), офісний центр "Троїцький"

м. Золоті Ворота: вул. Рейтарська 6а (оф. 38)

Запис на безкоштовне тестування або пробний урок

dealideal.net@gmail.com

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок