Опис курсу

Школа краси Isabelle Dupont проводить курси (теоретичні заняття з практичним відпрацюванням) з нарощування вій класичне і об'ємне. Після закінчення курсу навчання видається сертифікат міжнародного зразка. Навчання задовольняє всі потреби в сфері салонного бізнесу.

Об'ємне нарощування вій 2D-3D-4D-5D

Нарощування вій 2D-3D-4D-5D. У даній статті ми зупинимося на зазначеній процедурі більш докладно.

Отже, 2D - це нарощування 2-х штучних вій на одну вашу натуральну, так вії виглядають більш пухнастими, ніж при класичному нарощуванні вій. Але не лякайтеся, так як при об'ємному нарощуванні використовуються більш тонкі вії, це не зашкодить вашим натуральним.

3D - це коли нарощується 3 штучні на кожну вашу вію.

Тепер, коли ви зустрінетеся з терміном "об'ємне нарощування вій 2-3-4-5-D", ви будете розуміти, що цифра - це кількість вій, які будуть нарощуватися. Чим більше цифра, тим більше пухнастими будуть Ваші вії, а очі виразнішими. Але не забувайте, що якщо наростити двом людям обсяг 2D, виглядати вії будуть по-різному, в залежності від густоти натуральних вій, ніж вони густіше, тим пишніше результат!

Школи краси Isabelle Dupont разом з «Empire Beauty» пропонують курси підвищення кваліфікації для майстрів салонів краси.

Наші переваги:

1.Многолетній досвід роботи, а саме 14 років в сфері краси та здоров'я.

2.Европейская система проведення курсів;

3.Високій професійний рівень підготовки;

4.Получіть знання у провідних фахівців, кращих майстрів своєї справи. Наші викладачі постійно проходять курси підвищення кваліфікації, і є переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів);

5.Лучшіе ціни в Закарпатті;

6.Обученіе задовольняє всі потреби в сфері салонного бізнесу. По завершенню курсу навчання видається сертифікат міжнародного зразка, який дає можливість працювати як в Україні так і за її межами - Європа, Америка, Азія і т. Д. На сьогодні понад 40% наших випускників успішно влаштувалися в салони краси за кордоном і продемонстрували високий рівень підготовки, 15% наших випускників - це студенти за Європу (Угорщина, Чехія, Румунія, Росія і т.д.), 45% - працюють в Україні.

7.Сотруднічество з міжнародними європейськими школами і салонами краси.

м Ужгород пл. Корятовича 29/1
м Мукачево
м.Іршава
м Тячів

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Салка Ізольда, 03.12.2018, 15:08
Доброго дня.мене цікавить маєте курси навчання для вії?І яка ціна ?
Залишити коментар

Усі курси в Ужгороді, а також ВНЗ в Ужгороді, коледжі та технікуми в Ужгороді, репетитори в Ужгороді, робота в Ужгороді

Зворотній зв'язок