Опис курсу

В основі програми "Візуальне програмування, ScratchJr Рівень1,2" - є вступна мова програмування для дітей ScratchJr, розроблена MIT Media Lab (США). Це адаптована версія мови Scratch, де діти створюють свої історії, ігри, поєднуючи разом графічні блоки в певній послідовності.На наших заняттях діти будуть створювати власні ігри і анімації, використовуючи спрощені методи програмування.

Багато хто, напевно, знають, скільки часу і сил йде на створення тільки однієї гри. Потрібно придумати оригінальну сюжетну лінію з цікавими персонажами і написати величезний сценарій. А коли все продумано, справа йде за реалізацією проекту. Наші учні з легкістю продумують свої історії і можуть їх втілити в ігрову реальність за допомогою добре засвоєної бази, отриманої під час навчання Scratch Jr.

Планшетна частина роботи - це 30% часу всього заняття, 70% часу - це ігри на розвиток навиків 4С (креатив, комунікація, командна робота, критичне мислення)

Елементививченняанлійськоїпоявляються внас заняттях під час:

  • Вивчення і повторення основних блоків програми і інтерфейс англійською мовою;
  • Повторення основних тем (алфавіт, рахунок, колір, форма, тварини, технології і т.д.)

Результат кожного рівня- створена дитиною на планшеті власна інтерактивна сюжетна історія (після курсу Рівня 1); гра, одно- чи багаторівнева, з вигаданими персонажами, історією і сюжетом (після проходження Рівнів 2,3)

У групі кількості 6-8 чоловік, на кожному уроці з групою працюють 2 викладача. Для того, щоб втілювати персоналізований підхід у навчанні.

На заняттях ми намагаємося допомогти дітям статиактивними творцями власних технологічних продуктів.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок