Опис курсу

“PoliLanguage” – це благодійна онлайн школа з вивчення іноземних мов по скайпу. Її мета – сприяти популяризації іноземних мов в Україні за зароблені кошти.

Вивчати мови можна все життя а також вдосконалювати знання – таку ідею ми пропагуємо для нашого нового благодійного проекту polilanguage.com, який спрямований на будь яку категорію наших громадян, які бажають вдосконалювати свої знання, вивчати або підтримувати свої знання іноземних мов. Благодійною складовою нашого проекту є бажання постійно допомагати іншим ( школам, інститутам та ін. закладам) в яких не має достатньо коштів для закупівлі сучасних методичних матеріалів, словників, плакатів та інших речей для оформлення кабінетів для вивчення іноземних мов.

Щоб скористатись нашими пропозиціями і одночасно стати благодійником потрібно перейти на веб сторінку нашого мовного проекту polilanguage.com і вибрати безкоштовне (пробне) заняття з викладачем, який виявить Ваш рівень знань та запропонує пакет навчальних програм з відповідною кількістю занять та годин. Всі внески коштів відбуваються з коментарем “Благодійні внески” і приходять на розрахунковий рахунок нашої горомадської організації.

Наші викладачі досконало володіють мовами у яких спеціалізуться. Спеціально розроблені і підготовлені матеріали, та сучасні методи викладання дозволять Вам якісно і в максимально доступній формі вивчити англійську, німецьку, польську мови.

Записуйтеся на Безкоштовне заняття уже зараз!
Вивчай мову із користю для країни. Україна – це Європа!
polilanguage.com

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Луцьку, а також ВНЗ в Луцьку, коледжі та технікуми в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку

Зворотній зв'язок