Опис курсу

Польська мова належить до групи слов’янських мов. Вона близька до української, тому багато польських слів зрозумілі українцям. Але розуміти деякі слова далеко не досить щоб переступити мовний бар’єр. Польську мову треба вчити. Треба навчитися читати, писати і говорити. Це три окремі, але пов’язані навички.

Пропонуємо почати вчити польську мову в «Європейській мовній студії». Ми – команда досвідчених викладачів нового покоління, зацікавлених навчити вас читати, писати і не боятись говорити іноземними мовами. Викладачі «Європейської мовної студії» – постійно працюють над вдосконаленням своїх навичок і дбають про найновіші навчальні матеріали для студентів.

Для початку вивчення польської мови «Європейська мовна студія» пропонує Вам загальний курс польської мови. Тут ви починаючи з азів мови навчитеся вітатися і представлятися польською, вивчите базові слова і дійдете до впевненого володіння базовими граматичними і розмовними конструкціями.

Занаття з загального курсу польської мови у «Європейській мовній студії»проходять двічи на тиждень, одне заняття триває 90хвилин.

http://www.movnastudia.com/polska-troeshhina/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок