Нам 11 років Приховати банер
Опис курсу

Знайомство з англійською мовою в ранньому віці відіграє важливу роль. Справа в тому, що саме в ранньому віці пам’ять дітей найбільш сприйнятлива до всього нового.

Методика “Європейської мовної студії” грунтується на створенні сприятливої атмосфери та індивідуальному підході до кожної дитини. Навчання проходить у формі гри: діти вивчають англійські пісеньки, вірші, грають в ігри англійською мовою. Наші викладачі прекрасно знаходять спільну мову з дітьми та надихати їх на навчання, а діти з їх допомогою будуть не тільки вивчати мову, а й всебічно розвиватися.

На нашу думку, дітям необхідно допомогти побудувати міцну основу знань, що у майбутньому допоможе їм грамотно і вільно спілкуватися англійською мовою. Процес навчання в нашій школі спрямований на розвиток усіх навичок англійської мови: аудіювання, усне мовлення, читання і письмо. В результаті діти краще справляються з програмою школи і досягають значних успіхів.

Читайте далі: http://www.movnastudia.com/anglijskij-troeshhina/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок