Опис курсу

Вік 10-12 років - період, коли дитина починає осмислювати свою доросліть, цінувати та піддавати критиці свою унікальність, порівнюючи себе з іншими та роблячи висновки щодо суспільства та світу загалом. Підлітки у цьому віці дуже допитливі, легко захоплюються різними речами, проте часто можуть відмовитися від своєї мети через брак впевненості у своїх силах. В той же час вони самі прагнуть стати більш вольовими та рішучими, бентежаться через свою неорганізованість. Дуже важливо в цей період підтримати підлітка в його прагненні до самостійності, дати можливість краще зрозуміти себе, зміцнити віру в свої можливості, навчити аналізувати причини невдач та стратегії успіху.

Наші заняття проходять у вигляді ігор та вправ, що дозволяє розібратися з мотивами своєї поведінки, вчитися поважати себе та інших, тренувати навички впевненої поведінки, розвивати лідерські якості.


ПРОГРАМА

1. Знайомство. Встановлення правил взаємодії у группі. Особистість та індивідуальність. Що це і чим відрізняється. Кожен учасник створює свою індивідуальну паперову піцу для знайомства з “інгредієнтами”, з яких він складається.

2. Розвиваємо самоповагу. Вчимося поважати себе та інших, виявляти толерантність.

3. Впевненість. Відпрацьовуємо навички впевненої поведінки. Вчимося говорити “Ні!”.

4. Обговорюємо, хто така самостійна людина. Граємо в гру, котра допоможе відчути себе провідним та веденим. Приміряємо на себе риси самостійної людини.

5. Справжній лідер, хто він? Розвиваємо лідерські навички. Проактивність. Розбираємо та програємо складні життєві ситуації, в яких варто виявити проактивність.

6. Як вирішувати конфлікти? На прикладі тварин розглядаємо стратегії поведінки у конфліктах. Вчимося вирішувати суперечки.

7. Вчимося співпраці. Дивимося та обговорюємо відео про вдале та невдале співробітництво. Граємо в командні ігри.

8. Ставимо цілі, визначаємо пріоритети. Вчимося позитивному мисленню. Підводимо підсумки програми.


Старт планується 8 квiтня.

Тривалість курсу – 2 місяці (8 занять - раз на тиждень по 2 години).

АДРЕСА: бул.Шевченка 36Б, (з вул. М. Коцюбинського, 12).

Вартість курсу (за умовою сплати до початку занять) - 1900 грн.

Заняття по неділям 14:30-16:30.


Онлайн РЕГИСТРАЦИЯ

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок