Work.ua 14 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Креативність, або творчий нестандартний підхід до вирішення завдань, знаходиться в п'ятірці навичок, які важливі для майбутнього. Кожна дитина неймовірно креативний. Іноді для прояву або розвитку творчих здібностей потрібен якийсь додатковий поштовх. Ми пропонуємо спробувати для цієї мети наш акторсько-режисерський тренінг. Техніки, що використовуються в акторській професії, спрямовані на дослідження свого «я» і простору навколо.

На заняттях підлітки будуть пробувати себе в ролі акторів, режисерів і драматургів. Навчатимуться долати свої страхи, почнуть впевненіше володіти своїм голосом і тілом. Підлітки зможуть вільніше почуватися в різних життєвих ситуаціях, будуть сміливіше брати на себе відповідальність за свої рішення, не боятися помилок, виходити з конфліктних ситуацій.

Ведучий тренінгу, актор, режисер, драматург і продюсер Олексій Доричевський, познайомить підлітків з професіями у творчій сфері, розповість про те, як працює сучасний театр, як створюються нові творчі проекти.

У фіналі учасники тренінгу представлять свою роботу у вигляді етюдів або невеликого спектаклю, який продемонструють всім бажаючим.

Адреса: б-р Шевченка, 36Б (вхід з вул. М. Коцюбинського, 12).

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Ideal International, мовний центр
Ideal International, мовний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок