Опис курсу

Інтенсивний курс в'язання проходить за посиленою складною програмою навчання. Ці нові і поглиблені знання розраховані для досвідчених в'язальниць і зовсім не для новачків. Тож, якщо ви зв'язали 10-15 виробів гачком і хочете вийти на більш високий рівень, на складні вироби- цей курс для вас.

Крім того, данне навчання відмінно підходить учням, що закінчили 4 місяці програми "Elite". Інтенсивний курс підвищить іх кваліфікацію, навчить нових технік, ознайомить з новими інструментами для оригінального в'язання, закріпить знання попереднього навчання.

Тривалість "Інтенсивного курсу" - 1 місяць (12 астрономічних годин). Продовжити їх можна індивідуальними уроками або додатковими майстер-класами. Більше інформації за телефоном.

А якщо вас мучать питання: «Де в Києві можна купити незвичайний і не дорогий подарунок? знайти корисний і оригінальний подарунок? І якими можуть бути корисні та практичні подарунки? »
Тоді відповідь проста! Купуйте знання). Наприклад, сертифікат на курси та майстер-класи. Якщо потрібен не дорогий подарок- у нас є подарункові сертифікати на 3:00 (В'язання, Вишивання, Прикраси, Рукоділля, Малювання)

Ціна майстер-класів: 200 і 300 грн
А якщо хочете здивувати і додати більше задоволення близьким людям, тоді вам потрібен престижний подарунковий сертифікат на курси від 2х до 4х місяців на будь-які наші види рукоділля.
Ціна курсів: 1200, 1600 і 2100 грн

У нас є найкращі корпоративні подарунки і професійне навчання. Подарунки на честь Дня Народження компанії, можливі іменні подарункові сертифікати зі знижкою. Курси, це найкращий подарунок для мами, для дружини, для дочки і сестри, для рідних, коханих, для начальниці, для співробітників, для друзів. І для тих, хто дуже багато працює, а йому потрібно відволіктися, відпочити і набратися сил.

Місце проведення на ваш вибір, є варіант з виїздом вчителів в межах Києва.
Подробиці за телефоном. Курси рукоділля StudiaDiзайна28 (СтудіяДизайна28).

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок