Опис курсу

Об'єм курсу: 115 годин / 46 занять
Заняття проходять:

  • ВТ, ЧТ: 19:00 - 21:30;
  • ПН, СР: 19:00 - 21:30;
  • СБ, НД: 10:00 - 13:00.

Main Academy є авторизованим партнером Microsoft зі статусом IT Academy. Курси "C # розробник", які проводяться в Main Academy відповідають найвищим міжнародним стандартам і гарантують високу якість підготовки фахівця. Після проходження курсу Ви будете готові до роботи в IT-компанії, а також зможете здати сертифікаційні тести і отримати сертифікати міжнародного зразку. Детальніше:
https://mainacad.com/ua/csharp/

Курс "C # розробник" проводиться тільки сертифікованими інструкторами, які мають великий практичний і педагогічний досвід. Навчання проводиться за сучасними методиками, за рахунок чого забезпечується висока ефективність і засвоюваність матеріалу. Весь матеріал курсу: лекції, лабораторні, практичні роботи, тести та іспити, студенти проходять в класі під керівництвом інструктора. Крім цього, система управління навчанням, в якій знаходиться весь навчальний матеріал, доступна студентам і інструкторам в режимі 24/7. З її допомогою студенти можуть легко повторювати матеріал, а інструктора управляти процесом і якістю навчання.

В курсі "C # розробник" розглядаються всі необхідні теоретичні аспекти по принципам програмування і розробки на C # /. NET, а також Unit Testing, Security, ADO.NET, Entity Framework, Windows Forms, WPF, ASP.NET MVC, WCF, Design Patterns .

Також ми надаємо можливість поліпшити ваш рівень володіння англійською мовою. А для студентів курсу "С # розробник" курс "IT English" є абсолютно безкоштовним.

Main Academy сприяє працевлаштуванню своїх студентів в провідні IT-компанії. Ми навчаємо наших студентів правильно презентувати себе на ринку праці і під час інтерв'ю з потенційним роботодавцем. Нашими партнерами є більшість компаній України. Компанії мають доступ до інформації про наших студентів та їх успішності.

З компаніями, в яких працюють наші студенти, ви зможете ознайомитися на нашому сайті: https://mainacad.com/ua/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок