Опис курсу

Об’єм курса: 120 годин

Час проведення: ПН, СР,ПТ 18:30 – 21 :30; ВТ, ЧТ18:30 – 21 :30, СБ 9:30-12:30

Brain Academy є авторизованим партнером Microsoft із статусом IT Academy. Курси Microsoft, які проводяться в Brain Academy відповідають найвищим міжнародним стандартам і гарантують високу якість підготовки. Після проходження курсу Ви будете готові до роботи в IT — компанії, а також зможете здати сертифікаційні тести і отримати міжнародні сертифікати. Детальніше: http://brainacad.com/portfolio/razrabotchik-na-c-net-2/

Курс Програмування на C#/.NET проводиться лише сертифікованими інструкторами, що мають великий практичний і педагогічний досвід. Вчення проводиться по найсучасніших методиках, за рахунок чого забезпечується висока ефективність і засвоюваність матеріалу. Весь матеріал курсу — лекції, лабораторні, практичні роботи, тести і іспити, студенти проходят в класі разом з інструктором. Окрім цього, система управління навчанням, в якій знаходиться весь учбовий матеріал, доступна студентам і інструкторам в режимі 24/7. З її допомогою студенти можуть легко повторювати матеріал, а інструктора управляти процесом і якістю вчення.

В курсі «Програмування на C#/.Net» розглядаються всі необхідні теоретичні аспекти по принципах програмування і розробки на C#/.NET, а також Unit Testing, Security, ADO.NET, Entity Framework, Windows Forms, WPF, ASP.NET MVC, WCF, Design Patterns.

Brain Academy сприяє працевлаштуванню своїх студентів у ведучі IT-компанії. Нашими партнерами є більшість компаній України. Компанії мають доступ до інформації про наших студентів і їх успішність.

Каталог компаній-партнерів: http://brainacad.com/karera/katalog-kompanij/?action=viewlistings.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок