12 років Work.ua Приховати банер
Опис курсу

Чеська мова!

На базі нашого інформаційно-освітнього центру «EUROSTART» проводиться різнорівнева підготовка з вивчення чеської мови для абітурієнтів, які їдуть на навчання до Чеської Республіки.

Особливістю наших курсів є високий професіоналізм викладача, а також наявність продуманої професійної концепції, яка дозволяє при відносно невеликій кількості навчальних годин досягти хороших результатів.
Після першого семестру навчання наші слухачі можуть вільно спілкуватися чеською мовою на теми повсякденного комунікації.
Далі В1, В2, С1

Програма підготовки включає в себе необхідний рівень знань для того, щоб абітурієнт міг:

розуміти основні ідеї чітких повідомлень, зроблених на літературній мові на різні теми, що виникають на роботі, навчанні, дозвіллі та т. д .;
порозумітися в ситуаціях, які можуть виникнути під час перебування в країні мови, що вивчається;
скласти просте чітке повідомлення на відомі або особливі теми;
Структура уроку: лексична розминка, перевірка домашнього завдання, граматична тема, усна практика граматичних тим, аудіювання.
На кожному занятті проводиться контроль пройденого матеріалу.

Роздаткові матеріали: диски з книгами, словниками та фільмами чеською мовою, методичні посібники, завдання для роботи на уроці і домашні завдання.

Після дворічного курсу наші слухачі не тільки вільно володіють розмовною мовою, а й можуть використовувати його в професійних цілях.
Для людей, які бажають більш поглиблено вивчити мову і країну, після річного курсу ми пропонуємо навчання за поглибленою програмою в Празі, яка передбачає не тільки вдосконалення набутих навичок, а й допомагає успішно пройти вступні кампанії в кращі ВНЗ Чехії.
Цілий рік можна записатися в групу «з нуля», а також (після співбесіди з викладачем) в продовжує групу другого, третього або четвертого рівня. Заняття починаються по мірі формування груп.

Увага! Відкрито набір. http://www.eurostart-center.com/
Ціна курсу 650грн / 8 занять по 1,5 години.
У групах по 5-6 чоловік.
Заняття двічі на тиждень.
Перше заняття - безкоштовно!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок