Опис курсу

Ми цінуємо Ваш вибір і хочемо максимально відкрито і детально дати Вам інформацію про нас, наш підхід до навчання і наш навчальний центр. Ми компанія практиків і в плануванні своїх освітніх програм беремо за основу тільки те, що буде Вам дійсно потрібно в повсякденній роботі.
За два роки нашої роботи в грудні 2015 ми отримали 2 місце в конкурсі "Народний бренд" в цьому ж році ми підросли, зібрали всі свої сили і стали найкращим навчальним центром Житомира зайнявши 1 місце!
Ми навчимо Вас створювати бездоганний макіяж і манікюр швидко, творити справжні чудеса з волоссям, міксувати найсміливіші відтінки в колористиці, і багато чому іншому, а головне якісно і так, щоб Ваш клієнт завжди хотів повертатися тільки до Вас.
Академія "Піраміда" - один з кращих навчальних центрів в м Житомир. Ми пропонуємо Вам навчання майстрів за наступними напрямками:
- Перукар стиліст (колористика, стрижки, зачіски, уходові процедури, майстер - професіонал)
- Майстер з нарощування вій (також можна додати ламінування вій та брів)
- Майстер нігтьового сервісу (великий різновид курсів і МК)
- Майстер салонного візажу (сам собі візажист)
- Майстер - бровіст
- Масажист
- Майстер з шугарінгуВикладачі курсів в нашому центрі не тільки майстри з багаторічним стажем, а й справжні професіонали, і фанати своєї справи. Про це свідчать не тільки нагороди в різних конкурсах, а й, найголовніше - повага, довіра, сталість і любов наших клієнтів.
Всі бажаючі відвідувати наші курси повинні мати тільки бажання вчитися, а все решти ми вам надамо (кваліфіковані, досвідчені викладачі, знання в області новітньої технологій, видатковий матеріал, моделі, дружний колектив, приємна обстановка і багато інших приємних дрібниць).
Ми поділимося не тільки необхідної теорією але і безцінним досвідом.
Наш принцип: менше слів - більше діла. Більшість занять - це практика і майстер-класи з відпрацюванням на моделях. Всю додаткову інформацію ми надамо Вам за вказаними телефонами Нижче або в лс. Чекаємо Вас)!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Вика, 02.08.2016, 12:15
У вас есть трудоустройство ?
Ксения, 10.08.2016, 23:40
Добрый день да конечно, своим студентам мы помогаем в трудоустройстве
Залишити коментар
Партнери сайту
Ideal International, мовний центр
Ideal International, мовний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Житомирі, а також ВНЗ в Житомирі, коледжі та технікуми в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі

Зворотній зв'язок