Опис курсу

Об’єм курса:

Курс «Особистісне лідерство (онлайн)» заснований на базі програми «Особистісне лідерство та успіх», яку створив і викладає професор Хітендра Вадхва в Колумбійській бізнес-школі.

Навчання за програмою пройшли вже понад 5000 лідерів з усього світу, включаючи топ-менеджмент найбільших міжнародних корпорацій. За відгуками студентів програм МВА Колумбійської бізнес-школи, Особистісне лідерство - це одна з найуспішніших короткострокових навчальних програм. Про цю програму та її сильний позитивний вплив на лідерів бізнесу, і не тільки бізнесу, говорять багато провідних світових ЗМІ - CNN, BBC, FoxBusiness, FastCompany, Psychology Today, Fortune, Financial Time та інші.

Створення російськомовної версії онлайн-програми «Особистісне лідерство» здійснено Інститутом Самореалізації (м. Київ), некомерційною організацією, заснованою Олегом Дерев'янко з метою поширення знань та навчання людей майстерності особистісного лідерства та розвитку суспільства на основі вічних цінностей людства.

Зміст програми:

Програма «Особистісне лідерство (онлайн)» складена на основі проривних досягненнь наукових досліджень у галузі психології, нейронаук, соціології, психотерапії, глибокого вивчення біографій, внутрішнього життя та духовних практик великих лідерів людства, таких як Стів Джобс, Уоррен Баффет, Махатма Ганді, Авраам Лінкольн, Уінстон Черчілль і багатьох інших найбільших діячів минулого і сучасності. Програма сфокусована на практичних інструментах, застосування яких дозволить вам стати більш ефективним лідером, усвідомлено і цілеспрямовано керувати своїм внутрішнім світом, побудувати більш якісні та міцні взаємини з іншими людьми і відчувати більше задоволення від роботи і від життя. Про п'ять принципів і модулів програми «Особистісне лідерство» тут.

Формат навчання:

Онлайн-навчання на спеціалізованій професійній платформі: відео-лекції, матеріали для читання, завдання для самостійної та групової роботи. Крім цього, вебінари та активні онлайн-дискусії з усіма учасниками групи. Усі відео-лекції та матеріали перекладені на російську мову.

Навчання протікає у гнучкому і комфортному для Вас графіку, оскільки платформа доступна у режимі 24/7: тривалість навчання розрахована таким ином, що на заняття потрібно витрачати близько 3-4 годин на тиждень. Ви можете, наприклад, займатися щоденно по 20-30 хвилин або виділяти декілька годин на день у зручний для Вас час для глибшого занурення у найбільш цікаву для Вас тему або використовувати різні комбінації обох варіантів. Ви самостійно формуєте власний графік навчання.

Програма орієнтована на зрілу аудиторію, ядро якої формує топ-менеджмент провідних компаній, громадські діячі, діячі політики, культури та освіти, власники бізнесу, молоді лідери.

Ми запрошуємо Вас зареєструватися на курс Особистісне лідерство (онлайн) і стати частиною спільноти лідерів майбутнього!

Зареєструватися та оплатити навчання можна тут.

Час проведення:

Старт: 29 вересня 2016 року.

Період навчання: 12 тижнів

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок