Опис курсу

Підготовка до школи - важливий етап у розвитку дитини. Адже на співбесіді або тестуванні в школі будуть перевіряти не тільки знання та вміння малюка, але і його емоційну підготовку до нового життєвого етапу.

Діткам, які ходять у дитячий сад, простіше адаптуватися в новому дитячому колективі.

А малюкам, які дитячий садок не відвідують, потрібно обов'язково відвідувати будь гуртки чи секції, розвиваючі заняття для того, щоб безболісно влитися в новий колектив.

Ми докладаємо максимум сил і енергії, щоб Вашому малюкові було комфортно і цікаво займатися. Всі заняття проходять в ігровій формі. Правильно вибраний метод подачі матеріалу допомагає досягти відмінних результатів. Групи формуються за рівнем знань, враховуються вікові особливості розвитку дітей, створюються максимально комфортні умови для навчання.

Наші програми включають в себе кращі методики раннього розвитку, цікаві розробки провідних педагогів, авторські посібники освітян нашого центру.

У нашому центрі заняття з підготовки до школи триває 60 хвилин:

  • 30 хвилин читання, письмо і розвиток мовлення;
  • 30 хвилин математика, логіка, мислення, увагу.

На наших заняттях кожна дитина навчиться рахувати (рахунок прямий і зворотний, порядковий і кількісний, рахунок парами, трійками, п'ятірками), вирішувати приклади і задачі, виконувати логічні завдання. Кожен малюк навчиться читати, виконувати звуко-буквений аналіз слова, аналізувати пропозиції, переказувати текст, складати розповідь по заданій картинці або темі. Дитина навчиться красиво писати, орієнтуватися в зошиті, самостійно виконувати поставлені завдання.

Для того, щоб досягти успіху - потрібно регулярно відвідувати заняття та виконувати невелике домашнє завдання.

Програма підготовки дітей до школи дасть вашому малюкові необхідний багаж знань і умінь, навчить творчо підходить до різних складних ситуацій, вміння спілкуватися з однолітками і дорослими, допоможе адаптуватися в новому дитячому колективі, навчить концентрувати увагу, розвине посидючість.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок