Опис курсу

Портал дистанційних курсів "Футуролог" (futurolog.com.ua) запрошує на дистанційний онлайн курс "Ринкові можливості та ризики в проектній діяльності" (21 година).

Тренінг гарантує:

  • Розробку кожним Учасником тренінгу свого індивідуального проекту;
  • Ідентифікацію ринкових можливостей індивідуального проекту;
  • Розробку адекватних дій для запобігання ринкових ризиків;
  • Підготовку документації для прийняття управлінських рішень.


Кожен практичний крок Учасника супроводжується персональними он-лайн консультаціями та коментарями автора-консультанта Наталії Юдіної.

Наталія Юдіна - канд. економ. наук, доцент кафедри промислового маркетингу факультету менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Лауреат Премії Президента України для молодих вчених, засновник групи компаній "Фабрика Рішень "Червоні Вітрила", двічі володар звання" Молодий викладач-дослідник НТУУ "КПІ "(докладніше про тренера-консультанта див. на Порталі "Футуролог" - http://futurolog.com.ua/software.html).

Коротка програма тренінгу:
Модуль 1. Раціональний підхід до організації творчого процесу розробки проекту.
Модуль 2. Маркетинг як концепція управління проектом. Антикризова проектна діяльність.
Модуль 3. Стратегії проектної діяльності в умовах трансформації глобальної економіки.
Модуль 4. Інструменти управління на стику історичних процесів.
Модуль 5. Технологія ситуаційного управління проектом.

Детальніше ознайомитися з програмою дистанційного е-тренінгу "Ринкові можливості та ризики в проектній діяльності", отримати безкоштовний тестовий доступ до дистанційного тренінгу, а також ознайомитися з технічною стороною і принципами дистанційного навчання та консультування можна на Порталі "Футуролог" (http://futurolog.com.ua/video-trening.html).

Трейлер до дистанційного курсу-тренінгу см. За посиланням на нашому каналі: https://www.youtube.com/watch?v=6KZL9IsbRDY.

Вартість дистанційного тренінгу "Ринкові можливості та ризики в проектній діяльності" (21 година) - 1890 грн. (для резидентів України). Учасникам онлайн курса висилається Сертифікат (у традиційному паперому вигляді та в електронному вигляді).

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок