Опис курсу

Комплексний курс англійської.

  • Загальний розмовна англійська по Скайпу - це універсальний курс, на якому ви вчитеся говорити, читати, писати, сприймати на слух англійську мову. Ваш словниковий запас розширюється з кожним уроком, граматика подається простою мовою і закріплюється на практиці.

Упор на розмовні навички

  • В онлайн-курсі розмовної англійської мови особлива увага приділяється саме розвитку усного мовлення, ви починаєте говорити з першого уроку всяк щаблі. На практику спілкування відводиться не менше 70% часу уроку, що допомагає подолати мовний бар'єр.

Адаптовані матеріали

  • Навчальні матеріали розроблені методистами нашої школи на основі кращих британських посібників та адаптовані під формат Skype. У вас перед очима буде все необхідне для продуктивної роботи.

Орієнтація на ваші цілі та інтереси

  • Індивідуальний підхід дозволяє задати оптимальний темп навчання і урізноманітнити уроки цікавими для вас матеріалами з Інтернету. На заняттях використовуються різні додаткові матеріали, відео- та аудіозаписи.

Реальна користь для повсякденного життя

  • Вивчення мови відбувається в процесі спілкування на актуальні побутові теми. Отримані знання ви легко зможете використовувати в реальному житті.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
S.A. Management group, центр менеджменту
S.A. Management group, центр менеджменту
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок