Опис курсу

https://winwin.zt.ua

ЗНО – нова болісна тема старшокласників. Які предмети обрати, як готуватись, коли готуватись? У випускному класі починається паніка і в батьків, і в учнів.
ЗНО з англійської мови – це письмовий тест, метою якого є перевірка знань учнів з англійської мови.
Щоб правильно підготуватись до ЗНО старшокласнику необхідно володіти англійською мовою хоча б на середньому рівні. Це основна вимога до успішного складання тесту. Якщо учень не так добре володіє англійською мовою, то підготовку слід починати приблизно за рік до складання тесту. Якщо учень володіє англійською мовою добре, у нього не виникає проблем з граматичними завданнями, з творчими письмовими завданнями, то підготовку можна починати за півроку.
Як будь який письмовий тест, іспит з англійської мови, для успішної здачі – необхідно зрозуміти структуру завдань.
ЗНО складається з декількох видів завдань: перший вид – на перевірку знань з граматики, другий – на розуміння змісту тексту та уміння виділити головне і знайти деталі, третій – письмове творче завдання, наприклад – лист, есе, твір-роздум,стаття.
В першу чергу, старшокласнику потрібно розібратися з усіма хитрощами англійської граматики. Далі, переробити якомога найбільш вправ подібних до тестових завдань у ЗНО.
Не лінуватися писати різні види творчих завдань, використовуючи складні структури мови, фразові дієслова, вирази, фразеологізми. Запам’ятати структуру написання есе, листа, статті тощо. Старшокласник повинен чітко знати як пишеться офіційний лист, а як лист до друга, чи до сім’ї.
Для успішного складання завдань на перевірку розуміння змісту тексту, звичайно, що потрібно багато читати. Щодня, невеликі статті, твори, неадаптовані детективні історії, тощо, але читати. Чим більше старшокласник читатиме, тим більше буде поширюватись його словниковий запас, що дозволить йому без проблем вирішити завдання.
Не дивлячись на те, що метою сучасних методик з викладання англійської мови є розвиток комунікативних навичок, ЗНО, на жаль, не включає в себе завдань на перевірку цього. Але ЗНО з англійської мови – це гарна можливість підвести підсумок власних знань, оскільки саме оцінювання абсолютно незалежне.
Не потрібно боятись цього тесту, якщо ви спокійно і гарно підготувались, якщо ви добре знаєте структуру ЗНО з англійської мови, ви обов’язково отримає високий бал. Успіху!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Tomatis-Kiev, центр дитячого розвитку
Tomatis-Kiev, центр дитячого розвитку
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Житомирі, а також ВНЗ в Житомирі, коледжі та технікуми в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі

Зворотній зв'язок