Опис курсу

Об’єм курсу: від 5 до 15 тижнів.

Час проведення: у вихідні дні та по будням.

Рівні польської мови для вивчення: А1, А2, В1, В2.

В сучасному спеціалізованому навчальному центрі Slavic Languages Center з вивченню польської мови на Вас чекають цікаві та ефективні заняття. Розібратися в граматичних нюансах польської мови, а також вивчити її захоплюючу лексику Вам допоможуть наші висококваліфіковані викладачі. Вони не тільки продемонструють Вам, як правильно відмінювати складні числівники, але й охоче розкажуть, що поляки їдять в Жирний Четвер, а також познайомлять Вас з польським кінематографом. Тематично оформлені аудиторії, інноваційні методики навчання, спілкування з носіями мови - далеко не повний перелік переваг нашої школи. По закінченню навчання студенти Slavic Languages Center отримують сертифікат, який визнається в більшості університетів Польщі.

У Slavic Languages ​​Center Ви також можете пройти спеціальну підготовку для отримання Карти Поляка. Ми компетентно проконсультуємо, як правильно заповнювати анкету, а також підготуємо Вас до співбесіди з консулом. Після тренінгів даного курсу жодне питання з польської історії, географії або культури Вас вже не збентежить.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок