Опис курсу

Початок занять 06.02.2017р.

Об'єм курсу і час проведення

  • 32 заняття по 2,5 години / 4 місяці,
  • 19.00 - 21.30 (вт і чт або пн і ср)

Обов'язкова попередня підготовка:

  • Упевнений Користувач ПК, володіння програмами Photoshop і ArchiCad вітається.

По закінченню курсу слухач отримує:

  • Сертифікат Альбом креслень в подарунок

Дизайнер інтер'єру - це не лише фантазія і смак, а і знання практичного будівництва, декорування і основ архітектурного проектування.

Навчаючись на нашому професійному курсі "InteriorDesign Pro" (Дизайн інтер'єру Pro) ви пройдете реальну практичну підготовку по формулюванню технічного завдання, на основі якого робиться концепція (пропозиція)по плануванню приміщення. Навчітесь вибудовувати стилістично цілісну композицію інтер'єру, грамотно використовуючи колір і свытло в просторі. Розберетеся, як підбирати матеріали, меблі, аксесуари і потім розробите дизайн проект, відповідно до нормативних вимог.

Усі ці практичні уміння ви отримуватимете за допомогою таких комп'ютерних програм, як Photoshop, AutoCad, ArchiCad, 3d Max + corona render. Навчитесь правильному умінню "захистити" проект, тобто грамотно піднести свої ідеї і пояснити їх доцільність, що припускає візуалізацію, тобто створення фотореалістичних 3d-картинок інтер'єру.

Також немало важливим, буде детальне вивчення, на практичному досвіді, авторського нагляду, адже вам, як майбутньому дизайнерові інтер'єрів, необхідно буде запобігти можливим помилкам від малярів і штукатурів, які озброївшись затвердженим проектом, беруться за справу.

  • Оплата можлива відразу, частинами і щомісячним.
  • З програмой курсу можете ознайомитися тут

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок