Опис курсу

Master of Business Administration in Medical Business (MBA) - всесвітньо визнаний, найвищий рівень ділової кваліфікації професійного лікаря і найпрестижніша програма бізнес-освіти в медичній сфері.

Програма розрахована на керівників державних і приватних медичних установ, що управляють функціональними підрозділами клінік, власників медичних і фармацевтичних компаній, менеджерів і топ-менеджерів, які претендують на керівні посади у вітчизняних і зарубіжних клініках і медичних центрах.

Оволодіння програмою МВА дає широкі можливості для розвитку успішної кар'єри і збільшення власних доходів в медичному бізнесі. Наша мета - дати нашим слухачам якісну бізнес-освіту у сфері управління медичним бізнесом за міжнародними стандартами, підтверджене міжнародним дипломом МВА!

Унікальність програми - програма МВА in Medical Business адаптована під особливості і ментальність вітчизняного медичного ринку - правове поле, економіка, специфіка менталітету з питань стратегічного менеджменту, маркетингу, управління персоналом і особистого професійного зростання.

Структура курсу :

Медичний бізнес
Медичний Маркетинг
Медичний Менеджмент
HR - менеджмент
Правове забезпечення мед бізнесу
Фінанси для лікаря
Податковий і бух.облік
Міжнародний медичний бізнес
Лідерство
Англійська мова для лікаря
Умови вступу на програму МВА in Medical Business :
1.диплом про вищу освіту і додаток до диплому;
2.копії цивільного і закордонного паспортів;
3.анкета (видається при реєструванні на курс)
4.співбесіда
www.sicmba.in.ua

info@sicmba.in.ua


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок