Опис курсу

Програма дозволяє удосконалювати необхідні управлінські навички і компетенції керівника в агробізнесі. Тому, на відміну від інших програм підходить абсолютно усім - керівникам департаментів/відділів, менеджерам, які активно просуваються по кар'єрних сходах (отримали або чекають призначення/підвищення); власникам бізнесу, особливо, коли бізнес росте, виходить на нові внутрішні або міжнародні ринки, відкриваються нові департаменти; топ-менеджерам для того, щоб бути в курсі останніх управлінських міжнародних трендів; для усіх, хто хоче удосконалювати навички управління бізнес-процесами.

Що дає програма?

1. Знання, необхідні для ефективного управління агробізнесом, - Міжнародна програма, розроблена за міжнародними стандартами і адаптована під особливості менталітету вітчизняного аграрного бізнесу, представляє комплексні знання, які складаються з 10-ти модулів, необхідних керівникові будь-якої ланки :

Економіка агробізнесу;
Стратегічний менеджмент в агробізнесі;
Операційний менеджмент і агрологістика;
Карьера-коучинг;
Маркетинг і продажі;
HR менеджмент;
Фінанси для нефинансиста;
Міжнародний бізнес;
Інформаційні системи і захист інформації у бізнесі.
2. Диплом МВА - міжнародного зразка, який не вимагає нострифікації (підтвердження) за кордоном і підтверджує підвищення кваліфікації по напряму МВА.

3. Унікальні зв'язки і знайомства з представниками ділової, наукової і бізнес еліти України і зарубіжжя.

Що ще дає програма?

Представництво програми МВА інтегровано у бізнес-середовище, має різні зв'язки з бізнес структурами, громадськими організаціями і державними відомствами на рівні профільних міністерств. Наші слухачі отримують бонус у вигляді участі в різних робітниках групах, круглих столах, конференціях. Міжнародні зв'язки дозволяють організувати стажування на провідних світових підприємствах для слухачів програми

Тривалість програми:

10 місяців + 2 місяці написання бизнес-проекта

www.sicmba.in.ua

info@sicmba.in.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок