Опис курсу

Об’єм курса: Наша художня студія-школа радо запрошує Вас і Ваших діток на курси малювання та живопису, рисунку та композиції, декоруванню та ліпленню.

Ми навчаємо за оригінальною авторською методикою, вивчаємо традиції і техніки наших прадідів. Ми станемо провідниками у чарівний світ мистецтва, ознайомимо з відомими художниками різних країн і культур.

Наша програма розрахована на навчання «з нуля» і базується на класичній школі академічного малюнку. Починаючи з основ композиції, конструктивного і тонового малюнка, учні освоюють техніки акварельного, пастельного, темперного та гуашевого живопису в різних стилях.

Основне завдання - навчити учнів теоретичним і практичним знанням основ малюнка, живопису, композиції; різноманітних форм зображення на площині (з натури, по пам'яті, з уяви), виконання художніх робіт в різних техніках, застосування різноманітних матеріалів, відповідно до творчого задуму.

Індивідуальний підхід до кожного учня зумовить розвиток талантів і образотворчих здібностей, художнього смаку, творчої уяви, естетичного почуття розуміння прекрасного, зорово-образну пам'ять, асоціативне мислення, закладе потребув самовираження через творчість.

Також ми ставимо собі за мету виховувати інтерес до мистецтва і культурних традицій свого краю, культуру сприйняття творів образотворчого мистецтва, сформувати творчу активність.

Час проведення: понеділок - пятниця: 09.00 - 20.00, субота:10.30 - 18.00

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Indeks
Indeks
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Луцьку, а також ВНЗ в Луцьку, коледжі та технікуми в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку

Зворотній зв'язок