Опис курсу

Англійська індивідуально / в парі

Вивчення мови – процес, що вимагає максимальної зосередженості, як на навчальному матеріалі, так і на власному сприйнятті нової інформації. Для всіх, кому не підходить формат занять в групі, Перший Кембриджський освітній центр пропонує індивідуальні уроки з нашими кваліфікованими викладачами.

Переваги курсу:

  • Індивідуальний підхід викладача допоможе максимально зосередити курс на ваших цілях, зробити акцент на найбільш складних для вас моментах у граматиці, лексиці або мовних навичках.
  • Гнучкий графік, індивідуальний вибір інтенсивності курсу і лояльні умови співпраці дозволять зробити процес навчання не тільки ефективним, але й максимально зручним для вас.

У нашому центрі у вас є можливість поєднати освоєння загальних мовних навичок з паралельної підготовкою до міжнародних іспитів, таким як IELTS, TOEFL, а також до іспитів групи Cambridge Assessment English (YLE, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE), Business English (BEC)) і підтвердити свої знання на міжнародному рівні.

Вартість навчання:

1 заняття (90 хвилин) індивідуально - 900 грн.с українським фахівцем, 1200 грн. - з носієм мови.

Заняття в парі (90 хвилин) 2 людини - 1100 грн. з українським фахівцем, 1400 грн. - з носієм мови.

При підписанні договору мінімум на 15 занять і внесення оплати єдиним платежами надається знижка 10%.

Для узгодження деталей ви можете зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти, телефонного дзвінка на будь-який із зазначених на сайті номерів або заповнити онлайн-заявку для зворотного зв'язку: cambridge.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок