Опис курсу

Англійська індивідуально / в парі

Вивчення мови – процес, що вимагає максимальної зосередженості, як на навчальному матеріалі, так і на власному сприйнятті нової інформації. Для всіх, кому не підходить формат занять в групі, Перший Кембриджський освітній центр пропонує індивідуальні уроки з нашими кваліфікованими викладачами.

Переваги курсу:

  • Індивідуальний підхід викладача допоможе максимально зосередити курс на ваших цілях, зробити акцент на найбільш складних для вас моментах у граматиці, лексиці або мовних навичках.
  • Гнучкий графік, індивідуальний вибір інтенсивності курсу і лояльні умови співпраці дозволять зробити процес навчання не тільки ефективним, але й максимально зручним для вас.

У нашому центрі є можливість поєднати вивчення загальних мовних навичок із підготовкою до міжнародних іспитів, таких як IELTS, TOEFL, SAT, GRE, GMAT, а також до іспитів групи Cambridge English (YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE , BEC, TKT, CELTA, Delta) і підтвердити свої знання на міжнародному рівні.

Вартість навчання:

1 заняття (90 хвилин) індивідуально – 750 грн. з українським викладачем, 1050 грн. – з носієм мови.

Заняття в парі (90 хвилин) 2 людини – 950 грн. з українським викладачем, 1250 грн. – з носієм мови.

При підписанні договору мінімум на 10 занять і внесенні оплати єдиним платежем надається знижка 10%.

Для узгодження деталей ви можете зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти, телефонного дзвінка на будь-який із зазначених на сайті номерів або заповнити онлайн-заявку для зворотного зв'язку: cambridge.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок