Опис курсу

Англійська по скайпу

Індивідуальний формат вивчення мови, як правило, значно підвищує ефективність навчання. Програма курсу, необхідні акценти на окремих навичках, інтенсивність і графік навчання – все в даному випадку орієнтоване безпосередньо на ваші цілі та ваш комфорт.

Дистанційне навчання за допомогою програми Skype – оптимальне рішення для тих, хто знаходиться в іншому місті/країні, а також через зайнятість не може відвідувати заняття в нашому офісі. З Першим Кембриджським освітнім центром ви можете пройти загальний курс англійської мови або підготуватися до міжнародного екзамену дистанційно.

Наші викладачі спеціалізуються на підготовці до таких міжнародних іспитів: TOEFL, IELTS, SAT, GRE, GMAT, Cambridge English (YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, TKT, CELTA, Delta).

Для навчання знадобиться комп'ютер з підключенням до Інтернету, веб-камерою і навушниками.

Маючи великий досвід проведення навчання по Skype, ми можемо гарантувати, що дистанційні заняття не поступаються в своїй ефективності заняттям стандартного формату і при цьому значно економлять ваш час.

Вартість навчання: 1 заняття (90 хвилин) – 750 грн. з українським викладачем, 1050 грн. – з носієм мови. При підписанні договору мінімум на 10 занять і внесенні оплати єдиним платежем надається знижка 10%.

Для узгодження деталей ви можете зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти, телефонного дзвінка на будь-який із зазначених на сайті номерів або заповнити онлайн-заявку для зворотного зв'язку: cambridge.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок