Опис курсу

Об’єм курса:

Авторський курс з використанням рекомендацій Cambridge University.

Після проходження даного курсу Ви зможете не тільки розповісти про себе, про навколишнє середовище і легко спілкуватися з іноземцями, але ще Ви зможете брати участь в English meetings, проводити Presentations, професійно Call your clients and partners і багато інших навичок, які Ви зможете використовувати в бізнес середовищі.

Час проведення:

Залежно від рівня 3 рази в тиждень, є ранкові, денні та вечірні групи.

Ми зможемо допомогти Вам досягти цілей і стати більш успішним у житті, завдяки гарному знанню англійської мови - це наша місія.

Дзвоніть.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Александр, 12.07.2016, 12:58
Говорят, что лучшая реклама любой компании - это когда владелец пользуется своими услугами. С удовольствием поделюсь с Вами своими ощущениями. Я - управляющий Коучинг Центром LearnEnglish, английский знаю пока не идеально и сам занимаюсь в нашем центре. Занятия нашей группы проходят по системе микс, 2 занятия в неделю с local teacher и 1 с native. Теплая атмосфера, коучинг на каждом занятии: постановка цели на урок и оценка достижения этой цели. И результаты не заставили себя ждать - промежуточный тест написал на 98%. Каждый урок в Центре проходит "Как для своих". Присоединяйтесь!
Заходите на сайт, в группу Facebook и читайте больше отзывов.
Олексій, 12.07.2016, 12:55
Курси обирав кілька місяців і вже зараз можу сказати, що зробив правильний вибір. Вдосконалив знання на рівні intermediate та продовжую на Upper intermediate. Зручне розташування, дружня атмосфера, в навчанні регулярні заняття зі справжнім британцем Бобом та справжнім фанатом своєї справи Анною, які "горять" цією справою, дали дуже гарний результат. НАйголовніше - індивідуальний підхід до кожного студента- це стосується і графіка, і плану навчання (працюю по нестандартному графіку, тому для мене це було дуже важливо), також малі групи, що дає змогу постійно працювати і не залишати "пробілів". + розмовний та ігровий клуби. Нещодавно почав займатися по моїй рекоменадції колега і збирається ще товариш. Система коучінгу працює ефективно, рекомендую.
Залишити коментар
Партнери сайту
WinWin, Cambridge  educational center
WinWin, Cambridge educational center
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок