Опис курсу

Комп'ютерний курс по вивченню програми MS Word 2007 - 2016 версій

При влаштуванні на роботу і пошуку цікавих вакансій, часто можна зіткнутися з вимогою “знання офісного ПО”. І Word - основна з них. Сьогодні напевно немає людини, яка жодного разу не працювала б з цією програмою, але одна справа надрукувати і здати реферат, і зовсім інше - щодня використовувати Word, користуючись усіма його можливостями, оптимізуючи робочі процеси і отримуючи від цього вигоду.

Самостійне вивчення не завжди виявляється ефективним, адже нікому підказати, виправити помилки, так і для досвідчених користувачів, що бажають зануритися глибше і вивчити всі секрети. Можна направити на пошук коротшого і зручнішого рішення. Тому, кращим виходом з ситуації, коли терміново потрібно освоїти офісні програми, буде записатися на курси Word.

Навчальний центр інновацій пропонує великий вибір навчальних програм для різних категорій населення, віків і спеціалізацій. Наші курси Word підійдуть як для новачків, які лише освоюють цю програму, вивчити всі функції програми, але не вміти швидко і раціонально користуватися ними. І саме в цьому допоможуть курси Word від Навчального центру інновацій. Ми розберемо теорію, практичні завдання, помилки і допоможемо вам повністю розібратися в Word!

Вартість навчання

Група: 1500 грн.
Індивідуально: 3000 грн.

Термін навчання:

Група: 5 занять по 2 години.
Індивідуально: 3 занять по 2 години

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Можливий графік навчання:

  • Час та дні проведення уточнюйте за телефонами або за посиланням Графік навчання

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок