Опис курсу

Курси PowerPoint

При пошуку роботи, в описі вакансії часто можна зустріти вимогу “знання всіх офісних програм”. І окрім інших до них відноситься Outlook від Microsoft. Це поштовий клієнт, що має попит, який також об'єднує функціонал електронних органайзерів. В результаті, вийшов дуже зручний інструмент, що допомагає як в роботі, так і у приватному житті. Освоїти всі його можливості дозволяють курси Outlook від Навчального центру інновацій.

Досвідчені викладачі навчать використовувати окремі можливості цієї програми у поєднанні з іншими офісними рішеннями від Microsoft. Використовуючи Outlook, ви зможете фіксувати процес роботи над документами, що важливе і для виконавців, і для керівників. У даному програмному рішенні можна об'єднати роботу всіх користувачів компанії - створити єдиний календар, загальні поштові скриньки, теку для завдань, призначати конференції, узгоджувати документи. Самостійного вивчення для обхвату усіх можливостей програми не вистачить, або ж воно займе надто багато часу. Курси Outlook структурують вже наявні знання і дають нові, дозволяючі ефективно оптимізувати робочий процес.

Вартість навчання

Група:
Індивідуально: 3000 грн

Тривалість навчання:

Група: 5 занять по 2 години.
Індивідуально: 3 заняття по 2 години.

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Можливий графік навчання:

  • Час та дні проведення уточнюйте по телефону або за посиланням Графік занять

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок