Опис курсу

Курси 1C Бухгалтерія 8.3

У сучасних компаніях давно вже ніхто не веде бухгалтерський облік вручну. Цьому сприяє швидкий розвиток технологій і збільшення кількості інформації. Сьогодні автоматизовано практично усе, і недивно, що бухгалтерський облік не став винятком. Бухгалтерське програмне забезпечення, що найбільш має попит, - продукти компанії 1С. Вони спрощують і прискорюють роботу компанії. І для максимального результату, бухгалтери повинні володіти усім функціоналом, ефективно його використовувати, відстежувати зміни законодавства і пристосовуватися до будь-яких нововведень.

Курси 1С Бухгалтерія від Навчального центру інновацій підійдуть як для початкуючих фахівців, які лише познайомилися з цією сферою, так і для досвідчених бухгалтерів. У багатьох компаніях раніше використовували інші продукти і тепер виникла необхідність перенавчитися, інші наймають співробітників і цінують свій час, тому потребують досвідчених користувачів 1С. Щоб не витрачати час на самостійне вивчення, упускаючи важливі нюанси і практичну частину, без якої не освоїш жодну програму, і потрібні бухгалтерські курси.

Вартість навчання

Група: 1800 грн.
Індивідуально: 4500 грн.

Тривалість навчання:

Група: 9 занять по 2 години.
Індивідуально: 10 годин.

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Можливий графік навчання:

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок