Опис курсу

Обсяг курсу: 96 годин / 39 занять (5 місяців)

Заняття проходять з 19:00 - 21:30

розклад затверджується перед стартом

Мета курсу:

  • Дати знання і навички необхідні для отримання кваліфікації молодший програміст на Java (Junior Java developer)
  • Підготувати до працевлаштування в IT-компанії
  • Підготувати до здачі сертифікаційного іспиту
  • Курс «Програмування на Java» є першим курсом, який пройшов авторизацію в провідних IT
  • компаніях і відповідає найвищим міжнародним стандартам. Як наслідок забезпечується висока якість навчання і подальше працевлаштування кращих випускників. Після проходження курсу Ви будете готові до роботи в IT - компанії, а також зможете здати сертифікаційні тести і отримати міжнародні сертифікати.


Для вас працюють

  • тільки сертифіковані інструктори, які мають великий практичний і педагогічний досвід.
  • весь матеріал курсу - лекції, лабораторні, практичні роботи, тести та іспити, студенти проходять разом з інструктором.
  • система управління навчанням, в якій знаходиться весь навчальний матеріал, доступна студентам і інструкторам в режимі 24/7. З її допомогою студенти можуть легко повторювати матеріал, а інструктора управляти процесом і якістю навчання.
  • В курсі «Програмування на Jаva» розглядаються всі необхідні теоретичні аспекти програмування і розробки на Java, включаючи колекції, багатопоточність, потоки введення-виведення, JDBC, настройку JVM, основи Unit тестування і шаблони проектування.


Детальніше про курс тут

Великий практикум, який передбачає розробку кількох навчальних проектів, створених спеціально для ефективного навчання та максимального освоєння практичних навичок програмування.

На курсі «Програмування на Java» Ви також дізнаєтеся, як скласти ідеальне резюме і пройти співбесіду в IT - компанії. Отримайте навички командної роботи, комунікації і методології роботи в проектах.
Всі матеріали курсу англійською мовою, що дає студентам відмінну можливість в освоєнні всієї необхідної для працевлаштування та роботи термінології і підтягує рівень володіння англійською.

Main Academy сприяє працевлаштуванню своїх студентів в провідні IT-компанії. Нашими партнерами є більшість IT-компаній України. Компанії-партнери мають доступ до інформації про наших студентів та їх успішності.

Реєструйтесь на курс!

https://mainacad.com/ua/courses/java/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок