Опис курсу

Найкраще творче навчання людина може отримати тільки спираючись на досвід, професіоналізм, креативність і сучасність. Все це Ви зустрінете в прекрасному місці, яке швидко стане для Вас улюбленим другою домівкою - Мастерская Моды, творча майданчик для того, хто хоче бути кращим!

Сьогодні кожна дівчина мріє бути найгарнішою! Образ завжди повинен бути повним і тут не впоратися без якісного манікюру.

Курс манікюру в Мастерской Моды пропонує Вам сучасне практичне навчання в комфортних умовах. У вартість навчання входять інструменти професійного майстра з манікюру та курс занять з манікюру та nail-art. Курс пропонує навчання на курсі "Просунутий" і "Базовий", на яких Ви можете освоїти ази або пройти курс підвищення кваліфікації.

Курс підходить для тих, хто хоче працювати в даному напрямку, шукає вдале хобі або просто хоче відмовитися від послуг платного майстра з манікюру.

Після закінчення курсу Ви отримаєте сертифікат про закінчення навчальної програми у Першій Українській Fashion і Дизайн Школі "Мастерская Моды". Нашій Школі вже 8 років!

https://www.modamaster.com.ua/manicure-pedicure

Довіртеся професіоналам! Нехай Ваші ручки будуть Вашим першим гідним враженням!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Beetroot Academy
Beetroot Academy
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок