Опис курсу

Zoloche Language Camp

  • Літній мовний табір Zoloche Language Camp- це цікавий формат дозвілля і навчання, аналога якому ви не знайдете ніде. Чим ми унікальні? Перебування в англомовному середовищі протягом дня, щоденні заняття з носіями мови, ігри, квести та змагання в колі справжніх друзів! Малюй, танцюй, співай - ідеальне літо!
  • Табір Zoloche Language Camp- невеличка країна, в якій маленькі випробування дають великі результати: діти працюють в команді, відкривають для себе нові культури, традиції, звичаї. Спілкування англійською з досвідченими вихователями - носіями мови, веселі конкурси та творчі завдання - найкращі умови для поліпшення своїх знань.
  • Якщо Ваші діти люблять драйв, позитивні емоції, спілкування з друзями, хочуть не лише поліпшити рівень своєї англійської, а й навчитися чомусь новому, і просто навчитися любити життя ... Тоді Вам саме до нас! Табір Zoloche Language Camp чекає на Вас!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок