Опис курсу

Об’єм курса: 6 годин

Час проведення: Будь-який. Обговорюється індивідуально.

Щоб правильно провести шугарінг недостатньо лише зварити та нанести пасту на потрібну ділянку. Що іще потрібно для ефективної епіляції? Про це ти дізнаєшся, коли завітаєш на практичні навчальні курси цукрової депіляції «Мій курс».

Курси шугарінгу в Луцьку допоможуть опанувати популярний метод позбавлення від небажаного волосся на будь-якій частині тіла: ногах, спині, обличчі, руках, сідницях, у зоні бікіні. Професійно зроблена депіляція цукром є ще й ефективнішою за воскову, до того ж вона майже безболісна.

«Мій курс» занурить тебе у продуктивне й цікаве навчання.Ти дізнаєшся про всі важливі деталі депіляції цукром: яку саме пасту на якій ділянці тіла застосовувати, як правильно її наносити, а також про те, як зберегти отриманий від епіляції результат якнайдовше.

Коли ти пройдеш практичні навчальні курси цукрової депіляції, то з легкістю зможеш професійно виконувати салонну процедуру шугарінгу для себе вдома або ж заробляти на цінному вмінні. Відвідай короткострокові курси шугарінгу Луцьк та забудь про небажане волосся назавжди!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Юля, 18.01.2017, 10:39
Дякуючи "Мій курс" тепер вмію робити шугарінг!!! Спочатку було трохи страшно, але потім все пішло як по маслу) дуже сподобалось!
Залишити коментар

Усі курси в Луцьку, а також ВНЗ в Луцьку, коледжі та технікуми в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку

Зворотній зв'язок