Опис курсу

http://langford.com.ua/

Запрошуємо на 4-рівневий курс англійської мови для дорослих!

Даний курс складається з 4 рівнів, кожен з яких триває 5 місяці. Якщо Ви вже маєте певні знання мови, немає потреби починати навчання з 1 рівня, Ви можете пройти безкоштовне тестування і приєднатися до групи, яка Вам підходить. У Вас буде можливість обрати програми "Розмовний курс англійської мови" (якщо Ваша основна мета - навчитися говорити англійською) чи "Курс англійської з отриманням сертифікату" (якщо у Вас більш серйозні наміри).

Заняття проходять 2 рази на тиждень по 2-3 години (в залежності від програми).

Вартість навчання: 700 гривень на місяць (8 занять)

Результат навчання: Кожен рівень навчання дасть Вам певні знання англійської мови. А саме:

  1. Початковий (Elementary): На цьому рівні ви можете сприймати на слух нескладну інформацію на англійській мові подану в уповільненому темпі, можете спілкуватися на побутові теми (наприклад, запитати дорогу, замовити їжу в ресторані і т.п.) і читати невеличкі та нескладні тексти. За європейською класифікацією це рівень А1.
  2. Пред-середній (Pre-Intermediate): Цей рівень передбачає більш широкий словниковий запас і вміння вести бесіду, знання основних граматичних структур, можливість написання особистих чи ділових листів. За європейською класифікацією це рівень А2.
  3. Середній (Intermediate): Цей рівень дозволяє вільно спілкуватися англійською на різні теми та розуміти співрозмовників, читати книжки та дивитися фільми на англійській мові, вести особисте та ділове листування. Дуже часто роботодавці шукають спеціалістів саме з цим рівнем знань англійської. За європейською класифікацією це рівень В1.
  4. Вище середнього (Upper-Intermediate): На цьому рівні можна вільно спілкуватися з носіями мови, дискутувати, читати неадаптовану літературу. Ви зможете гідно пройти співбесіду чи вступити до іноземного ВУЗу. За європейською класифікацією це рівень В2.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Beetroot Academy
Beetroot Academy
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Житомирі, а також ВНЗ в Житомирі, коледжі та технікуми в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі

Зворотній зв'язок