12 років Work.ua Приховати банер
Опис курсу

Німецька мова (Deutsch, Deutsche Sprache) — мова німців, австрійців, лихтенштейнцев і здебільшого швейцарців, офіційна мова Німеччини, Австрії, Ліхтенштейну, одна з офіційних мов Швейцарії, Люксембургу та Бельгії. Відноситься до індоєвропейської сім’ї мов (німецька гілка). Писемність на основі латинського алфавіту.

Ви хочете швидко вивчити німецьку мову? Мрієте вільно розмовляти по-німецьки на найрізноманітніші теми? У цьому вам допоможе Мовна школа “Noosfera”.

Наші вчителі німецької мови допоможуть і новачкові, і людині, котра добре володіє німецькою мовою, досягти досконалості. На заняттях використовуються мультимедійні засоби для швидкого запам’ятовування німецьких слів, для того, щоб наші студенти звикли до іноземної мови. В аудиторіях є додаткові дидактичні матеріали, наочні посібники.

У вивченні німецької розрізняють 3 основні рівні: Grundstufe, Mittelstufe, Oberstufe.


Наш центр пропонує наступні форми навчання:

  • мінігрупа;
  • пара;
  • індивідуально.


Мовні курси проводяться за підручниками, які видаються в Німеччині: Berliner Platz, Delfin, Schritte 1-5, Themen Aktuell, Themen Neu, Auf Neuen Wegen.

Міжнародні іспити з німецької мови: ZD (Zertifikat Deutsch), ZMP (Zentrale Mittelstufenprüfung), ZOP (Zentrale Oberstufenprüfung).

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Чернігові, а також ВНЗ в Чернігові, коледжі та технікуми в Чернігові, репетитори в Чернігові, робота в Чернігові

Зворотній зв'язок