Опис курсу

22 серпня о 10:00 в Центрі навчання "Саміт" (Київ, вул. П. Григоренко 23) стартує шестиденний курс "Спеціаліст з харчування. Спортивне харчування".

Даний курс забезпечить студентів теоретичними і практичними знаннями, які дозволять правильно оцінювати раціони своїх клієнтів, складати програми харчування різної складності. В основі курсу - базові знання з фізіології і біохімії харчування, анатомія шлунково-кишкового тракту, детальна інформація по всіх групах товарів і додаткових нутрієнтів. Студенти дізнаються про найбільш ефективні способи вибору, зберігання і приготування продуктів, про ті небезпеки і проблеми, пов'язані з використанням сучасних технологій і способів переробки продуктів. Окреме місце в курсі становить розділ про спортивне харчування, дискусії про застосування якого, не вщухають ні на секунду. Слухачі навчаться грамотно призначати спортивне харчування, отримувати при його застосуванні максимальну користь.

Кількість місць обмежена!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок