Опис курсу

У школі ви вчите англійську чи німецьку, а завжди мріяли про французьку мову? Ваша подруга живе в Бордо? Наступне літо хочете провести у Ніцці? Вам подобаються пісні Селін Діон і Лари Фабіан, але ви не знаєте про що вони? Або, можливо, ça va mal, тому що ще в початковій школі час passé proche виявився Загадкою Сфінкса?

На наших курсах французької ми пропонуємо опанувати мову з нуля, а також підвищити рівень знань для тих, хто вже його знає. Курси гармонійно поєднують в собі придбання навичок усного та писемного мовлення, розуміння усної та письмової мови, вивчення граматики, збагачення словникового запасу, знайомство з культурою Франції. Більш того, ми проводимо підготовку студентів до таких іспитів як DELF, DALF, TCF, TEF, TEFaQ.

Завдяки сучасним французьким методикам таким як: Alter Ego, Phonetique progressive du francais, Grammaire en Dialogues, Belleville, Taxi, Edito, Echo, в поєднанні з комунікативною методикою навчання ви зможете досягти досконалості. Всі матеріали підібрані за сучасними вимогами, щоб випускники могли впевнено володіти мовою. При цьому у всіх студентів є можливість вибирати інтенсивність занять. À bientôt!

Заняття відбуваються 2р На тиждень, тривалість 60 Хв.

http://perfect-english.com.ua/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок