Опис курсу

УНІВЕРСАЛЬНА ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА НОВИЙ НАПРЯМОК - ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ, ПРИВАТНІ УРОКИ.

КУРС РИТОРИКА >>

Для слухачів Універсальної школи журналістики розроблений авторський базовий курс на 10 занять. Тривалість занять - одна академічна пара (1,5-2 години).


ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:
Пропоновані заняття з риторики дадуть життєво необхідні знання для оволодіння мистецтвом красномовства. Навчання безпосередньо пов'язано з розвитком практичних навичок і умінь успішної мовної діяльності - як російською, так і українською язиках- в будь-якій сфері спілкування, також реалізується можливість одночасної двомовної практики (за бажанням слухачів). На заняттях слухачі навчаються «відчувати» слова, їх звучання і значення, що викликаються ними асоціації, інтонувати фрази, правильно будувати мова. Заняття також присвячені розвитку і постановки голосу, правильного мовного дихання, дикції, мовної поведінки; дають знання про культуру мовлення, сприяють підвищенню її рівня; знайомлять з риторичними засобами і прийомами. Методика навчання ґрунтується на індивідуальному підході, з використанням якісного ілюстративного матеріалу для практичних завдань.

ПЕРЕВАГИ І УНІКАЛЬНІСТЬ НАШОГО КУРСУ:
1. Виклад матеріалу в простому вигляді, яке буде зрозуміло всім, незалежно від цільової аудиторії.
2. Існує три варіанти проведення занять: • приватні уроки (індивідуально), • малі групи (максимум уваги кожному учневі), • для організацій і приватних структур (викладач виїжджає до замовника).
3. Даний курс є унікальним на увазі авторства (спеціально розроблений курс).

БАЗОВИЙ КУРС ПО РИТОРИКЕ:
складається з 10-ти занять раз на тиждень по одній академічній парі (1,5 - 2 години).

Записатися на курс >>

КУРС ВЕДЕ:
Ю. Калашник - кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Викладацький стаж роботи 30 років. Викладає курс синтаксису і стилістики сучасної української мови, синтаксису художнього тексту, ділова українська мова. Більше 10 років - член журі щорічного конкурсу «знавців української мови імені Петра Яцика», неодноразово нагороджувалася грамотами як викладач, який підготував переможців обласного та Всеукраїнського етапів конкурсу, член журі Малої академії наук.
Ю. Калашник - автор понад 40 публікацій в українських та зарубіжних виданнях, серед яких підручник у співавторстві «Ділова українська мова» (Харків, 2007, 2008). Автор великої кількості наукових статей, присвячених культурологічним аспектам, дослідженню словесної образності, стилістичним і синтаксичним особливостям прозової і поетичної мови російських і українських авторів, мови афористики і іншим проблемам.

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ:

  • Приватні уроки - протягом тижня після оплати послуги,
  • Організації - при наявності групи протягом тижня після оплати
  • Мала група - 15 жовтня.

З усіх питань по набору на це та інші напрямки, звертатися:

Худякова Вікторія Вікторівна
керівник проекту
pr-vika@ukr.net

Дізнайтеся більше на нашому офіційному сайті: http://usj.com.ua/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок