Опис курсу

Обсяг курсу: 3 місяці (12 тижнів,, 24 заняття по 80 хв)

Всіх-всіх, хто вже почав вивчати польську мову запрошуємо продовжити цей захоплюючий екскурс в неймовірної краси польську мову і польську культуру. Курс польської мови "Просунутий" в Польській Школі "Розмовляй" - це підготовка до серйозної професійної життя, роботі, навчанні в польському середовищі.

Ми спілкуємося на тему історії, політики, географії, економіки, екології ... "Просунутий" - це курс підготовка до вступу, підготовка до Карту поляка ... Курс проводитись за методикою, яку розробили поляки, котрі заснували нашу Школу. "Розмоляй" проводить навчання в невеликих групах з кількістю студентів до 10 осіб і робить принциповий акцент на розмовну мову і комунікаційну практику на кожному занятті.

Деталі на сайті Школи: https://rozmovlai.kiev.ua/polish-course/

Ми переконані, що вивчення польської мови не може зводитися до запам'ятовування правил і лексики. Польська мова багато в чому дуже схожий на російську та українську, але має свої особливості, які можна відчути тільки під час живого спілкування з Педагогами і одногрупниками. Записуйтеся на пробні заняття і Ви на власні очі побачите переваги такого підходу!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Результат, центр освіти
Результат, центр освіти
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок