Опис курсу

IT-development: Основи програмування 1 рівень

Для дітей: 8-11 років

Тривалість заняття: 2 години

Тривалість курсу: 1 навчальний рік

Загалом напрям “IT-development” включає в себе 4 рівні, які вивчають протягом 4 навчальних років.

Інформація про вступ:

Для зарахування на навчання необхідно скласти вступне тестування, яке має на меті виявити рівень знання студентом комп’ютера та оцінити доцільність відвідування обраних курсів. Якщо тест складено успішно, то дитина зараховується на обраний напрям навчання, при незадовільному результаті ми рекомендуємо пройти Booster Camp – підготовчий курс для майбутніх студентів - це 36 год, під час яких діти вивчать комп'ютер та зможуть визначитися з подальшим напрямом навчання: Design, Cybernetic Construction або IT.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! СМАРТ надає гранти на безкоштовне навчання. Деталі у адміністрації школи.

Про курс:

Зрозуміти принципи програмування в шкільному віці найпростіше, вивчаючи його за допомогою візуального програмування. Для цієї мети ми проводимо курс, де навчаємо основам програмування на прикладі роботи функціональних блоків. Діти навчаються будувати алгоритми та програмувати на прикладі візуальних ігор та програм. Таким чином студенти бачать результат своєї роботи, та вчаться на помилках, щоб, врешті, створити коректний алгоритм. Курс найкраще підходить для дітей 8-11 років.

Навчання відбувається у вигляді повного занурення в обраний напрям, хакатони, знайомства з ІТ компаніями, бізнес навчання, зустрічі з представниками бізнес еліти - такий підхід допомагає оволодіти матеріалом набагато швидше.

Детальна інформація за посиланням: https://itsmart-kiev.com/visualprogramming1


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок