Опис курсу

Англійська для дітей - це ще один цікавий напрямок, який допомагає дитині розвиватися і пізнавати світ. Причини, чому ви вирішили, що вашій дитині потрібні заняття англійською, можуть бути абсолютно різні. І ми з радістю допоможемо вам визначитися з вибором курсу і навчити дитину мові.

Ми організували курси англійської дітям (віком від 7 років) і підліткам. Можливі заняття в групах, міні-групах та індивідуально. Групи формуються в залежності від рівня знань і віку. Кожній дитині викладач приділяє належну увагу і залучає до вивчення англійської цікавими завданнями і вправами. У нас на заняттях ніколи не буває нудно! На кожному уроці ми розвиваємо усне мовлення, читання, трохи листи, слухаємо англійську мову (діалоги, захоплюючі історії, пісні, дивимося короткі відеоролики).

Якщо ваша дитина вище початківця рівня вивчення мови, тоді необхідно буде пройти тестування з викладачем і визначитися з рівнем, цілями і часом навчання. Консультація і тестування проходить безкоштовно і займе у вас не більше 30 хвилин.

Замовити послугу можна на сайті: http://talk-easy.com/nashi-uslugi/anglijskij-dlya-detej-7-14-let-kids-community/

Інстаграм: https://instagram.com/talk_easy_school/

Вартість навчання:

  • Міні-група (4-8 чоловік 60 хв.): 1200 грн / 8 занять в місяць + Розмовний клуб щосуботи безкоштовно.
  • Заняття в парі (2 людини 60 хв.): 200 грн / з людини. Оплата абонемента від 8 занять + Розмовний клуб щосуботи безкоштовно.
  • Індивідуально: 220 грн / 60 хв. Оплата абонемента від 8 занять.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Біном, центр підготовки
Біном, центр підготовки
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок