Опис курсу

Загальний курс англійської підійде для тих, хто хоче вивчити англійську в звичайному режимі. Даний курс включає в себе вивчення англійської мови всіх рівнів, починаючи з Beginner-Elementary і закінчуючи рівнем Advanced. Загальна англійська охоплює на кожному занятті всі напрямки: читання, аудіювання, розмовна мова, поповнення словникового запасу, і трохи письмової роботи. Велика частина заняття спрямована на розмовну англійську, адже не секрет, що кожен студент хоче говорити на мові якомога швидше. Курси іноземних мов Talk Easy допоможуть кожному студенту освоїти розмовну англійську в повній мірі.

Інтенсивність загального курсу в міні-групі становить 2 заняття в тиждень по 1,5 години, курс триває близько 6 місяців, що є достатньою кількістю часу, щоб вивчити і закріпити необхідний матеріал. Загальна англійська допоможе студенту вдосконалювати мовні навички, і вже через кілька занять ви навчитеся розуміти мову на слух. Різні завдання і аудіозаписи, подальше їх обговорення будуть розвивати вашу англійську мову все стрімкіше. І ви здивуєтеся власного успіху. Для зміцнення знань наші викладачі проводитимуть тестування, що дозволить вам стежити за власним прогресом.

По закінченню курсу, вам видадуть сертифікат, який підтверджує, що ви пройшли навчання і маєте певні результати.

Замовити послугу можна на сайті: https://talk-easy.com/nashi-uslugi/obshhij-anglijskij-dlya-vzroslyx-adults-community/

Інстаграм: https://instagram.com/talk_easy_school/Вартість навчання:

  • Міні-група (4-6 чоловік 90 хв.): 1600 грн / 8 занять в місяць + Розмовний клуб щосуботи безкоштовно.
  • Преміум-пропозиція для міні-груп 2800 грн: 8 занять в місяць по 90 хв. + 4 індивідуальних занять в місяць по 60 хв. + Розмовний клуб щосуботи безкоштовно.
  • Заняття в парі (2 людини 60 хв.): 250 грн / з людини. Оплата абонемента від 8 занять + Розмовний клуб щосуботи безкоштовно.
  • Індивідуально: 300 грн. / 60 хв .; 450 грн. / 90 хв. Оплата абонемента від 8 занять.

Наш сайт: https://talk-easy.com/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
MiniBoss Business School Kyiv-1, бізнес-школа
MiniBoss Business School Kyiv-1, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок