Опис курсу

Якщо Ви всерйоз вирішили вивчати німецьку мову і почали пошуки професійного репетитора, то наш центр це те, що Вам потрібно. Ми готові запропонувати Вам заняття з досвідченим викладачем німецької мови за дуже доступною ціною.


• Всі викладачі нашого центру - це справжні професіонали з великим досвідом роботи. Стажування за кордоном, постійні тренінги та семінари - стандартна практика для наших фахівців. Перш ніж почати співпрацю з нашим центром, філологи проходять серйозний відбір. Це і співбесіда з відділом кадрів і перевірка кваліфікації, і обов'язкова демонстрація нашому методисту своїх навичок і умінь. Використання програми Скайп, яка набирає популярність як дуже зручний інструмент для вивчення мов, дозволяє нам працювати з кращими викладачами з усієї України. Ви не обмежуєтеся рамками певної території при виборі репетитора німецької мови. Займаючись з нашим філологом, Ви можете бути впевнені, що довірилися справжньому професіоналу.


• Для нас не має значення, який у вас рівень підготовки - наші викладачі працюють як з початковим рівнем, так і з просунутим. Ми готуємо слухачів до співбесід в посольства, вступних іспитів в мовні Вузи, також готуємо до іспитів на отримання дипломів міжнародного зразка (Goethe-Zertifikat, досить тривалий час успішно готуємо до цих іспитів). Проводимо заняття по скайпу для фахівців (юристів, адвокатів, лікарів, будівельників та ін.). Даємо уроки з 9-00 до 22-00 за Київським часом. При необхідності, готові працювати у вихідні.


Пишіть, телефонуйте, додавайте нас в скайп, вайбер, готові відповісти на всі Ваші запитання. Всі подробиці на основному сайті http://online-language.org.

• Ми не обіцяємо Вам вільного відвідування занять, як в інших школах, можливостей спізнюватися і систематично переносити заняття. Ми обіцяємо контроль відвідуваності, з гнучкою і зручною системою складання розкладів, і стабільну і наполегливу працю на результат. І повірте при дотриманні наших рекомендацій, позитивний результат занять з репетитором німецької мови в нашій школі не змусить себе чекати.


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок