Опис курсу

  • Для того щоб процес підготовки до отримання цього сертифікату став більш доступним і ефективним, ми використовуємо програму скайп. Цей зручний і сучасний інструмент для відеозв'язку і навчання дозволяє здійснювати повноцінну підготовку до будь-яких видів іспитів, будь-якої складності. Ви будете займатися у звичній для Вас обстановці з дуже хорошими репетиторами за доступною ціною. Підготовка проводиться в зручний для Вас час в зручному місці, де є підключення до мережі інтернет. Ми працюємо з 9-00 до 22-00 за Київським часом. Працюємо у вихідні.
  • Професійну підготовку до будь-яких іспитів на отримання свідоцтва міжнародного зразка, може здійснити лише викладач, який має великий досвід в цій області, а так само спеціальні матеріали і напрацювання. Наш викладацький центр надасть Вам саме таких професіоналів. Вони знають про специфіку підготовки та складання іспитів Гете-інституту, мають сертифікати, що підтверджують високий рівень професійних знань, постійно підвищують рівень на стажуваннях в Німеччині та Австрії, мають мовну практику з носіями німецької мови.
  • Ми проводимо підготовку до Гете інституту вже більше 7 років. За цей час наші філологи отримали неоціненний досвід, і знання які допоможуть підготувати Вас до іспиту максимально швидко і ефективно.

Всі подробиці на сайті www.online-language.org

  • Для того щоб Ви на собі відчули всі переваги Підготовки до экзаменів по скайпу, ми обов'язково надамо Вам перший вступний урок. Під час цього уроку професійний філолог дасть вичерпні рекомендації щодо ефективної підготовки, ознайомить Вас зі складом курсу і з матеріалами, за якими Ви будете займатися.

Звертайтесь до нас по контактам зазначеним нижче:

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок