Опис курсу

  • Якщо Ви хочете вчитися у французькому університеті, працювати або проживати у Франції, Вам необхідний офіційний документ, що підтверджує Ваш рівень володіння французькою мовою. Такими документами є сертифікати DELF DALF, які видаються Французьким Міністерством Освіти. Наш центр пропонує підготуватися до ціх іспитів.
  • Ми готуємо слухачів до DELF DALF вже більше 7 років. З вами працюватиме професійний викладач, який проходив стажування за кордоном, що володіє численними методиками викладання і має міжнародні сертифікати. Освітній процес проходить віддалено по скайпу, заняття індивідуальні за індивідуальною програмою. Наші репетитори беруться за найскладніші завдання і готують до здачі будь-якого ступеня даних іспитів.

На основному сайті http://online-language.org Ви отримаєте більш детальну інформацію про послуги нашої школи.

  • Така форма навчання є найбільш прийнятною в сучасних умовах, так як дозволяє економити Ваші гроші і час. Ви можете готуватися доіспитів, не виходячи з дому або перебуваючи в будь-якій точці земної кулі. При цьому отримувати заняття з кращими викладачами України за дуже хорошою ціною. Для того щоб визначити, чи підходить Вам дана форма навчання, Ви можете замовити першу вступне заняття, після якого Ви отримаєте необхідну інформацію від викладача стосовно Вашого рівня володіння іноземною мовою, а також рекомендації щодо подальшого навчання. Також для Вас будуть підібрані відповідні підручники і програма навчання.
  • Телефон (Viber, Telegram): дивіться вище
  • Skype: online.language
  • Почта: info@online-language.org
  • Сайт: www.online-language.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок